Tron ve Ethereum Arasında Buzlar Erimiyor: Hangisi Daha İyi?
Ana Sayfa Altcoin Tron ve Ethereum Arasında Buzlar Erimiyor: Hangisi Daha İyi?
Tron - 04/07/2020

Tron ve Ethereum Arasında Buzlar Erimiyor: Hangisi Daha İyi?

Buterin, Tron’un Ethereum’dan daha iyi olduğunun ifade edildiği bir açıklamayı ilginç bir şekilde yanıtladı.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar ile Tron’u eleştirdi. Buterin’e göre Tron (TRX) Ethereum’dan (ETH) çok daha fazla kusura sahip.

Ayrıca geçtiğimiz zamanlarda Tron’un, Ethereum’un whitepaper’ını kopyaladığı iddia edilmiş olsa da Bitcoin maksimalistleri Tron’u “çılgın” bir girişim olarak nitelendiriyor.

Tron ve Ethereum Şubat ayında Bitcoin’i destekleyen önemli isimlerin, Justin Sun’ın kurucusu olduğu Tron’u da desteklemeye başladıklarına şahit olmuştuk.

Örneğin; o dönemde, Blockstream’in CEO’su Adam Back, Tron Vakfı’nın Blockchain teknoloji şirketi Consensys’i satın alma olasılığı konusunda şaka yollu bir açıklama yapmıştı.

Öte yandan aslında Tron ve Ethereum arasındaki rekabeti tetikleyen asıl şey, Tron’un önce Ethereum ağında kurulup sonrasında kendi ağına geçmesinin ardından rakip olduklarının iddia edilmesinden kaynaklanıyor ve o günden bugüne iki kripto para ve kurucusu arasındaki gerginlik sürüyor.

Son olarak Tron’un Twitter’da emoji almasının ardından Reckless VR kurucusu Udi Wertheimer’ın Tron’a olan sevgisini bir kez daha, hem de Ethereum’u daha kötü göstererek yapması Buterin’in tepki göstermesine yol açtı.

Farklı Bir Karşılaştırma Buterin, Wertheimer’a verdiği yanıtta  “Scott Alexander” tarafından yazılan bir makalenin ekran görüntüsünü kullandı. Alexander’ın çok da iyi şöhreti olmayan bir psikiyatrist olduğu biliniyor. ve Buterin bu makaleyi Tron hayranlığını açıklamak için kullandı.

Bunun yanında Buterin’in dikkatini çeken ve altı yıllık olan makale, 27 Eylül 1940’ta Üçlü Pakt ile oluşturulan İkinci Dünya Savaşı’nda Japonya ve Almanya arasındaki şaşırtıcı ittifak ortaklığını açıklıyor. Buterin makaledeki “grup olmayan bazı kişilerin çıkarları uyduğunda gruplar halinde hareket edebileceği” düşüncesini kendini anlatmak için kullanıyor.

Yani Buterin’ e göre Tron’u destekleyen kişiler çıkarları uyuştuğu için bir aradalar.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu

Balinaların işlemleri Eylül’ün geri kalanının nasıl olacağını ve ağır direnç seviyelerini …