Ana Sayfa Altcoin Tron Güvenli Mi? Justin Sun Açıkladı!
Altcoin - 17/12/2019

Tron Güvenli Mi? Justin Sun Açıkladı!

Kripto para sektörü geçtiğimiz günlerde Çin tarafından atılan bir hamle ile Tron Foundation CEO’su Justin Sun ve Binance CMO’su Yi He‘nin üzerine odaklandı.

Çin’in ”Bitcoin değil, blockchain” şeklinde özetlenebilecek kripto para sektörüne yönelik tutumu, Justin Sun‘ın ve Yi He‘nin Çin’in sosyal medya devi Weibo üzerindeki hesaplarının kaldırılmasına sebep olmuştu. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz. Çin tabanlı bir proje olan Tron’un (TRX) resmi Weibo hesabının yasaklanması doğal olarak projenin güvende olup olmadığının sorulmasına yol açtı.

Justin Sun da konu hakkında yaptığı açıklamada Tron’un güvende olduğunu ve bunun yerine kendisine ulaşabilecekleri hesabın bilgilerini paylaştı. Bu sorunu olabildiğince çabuk çözeceklerini belirten Tron yöneticisi, kripto para yatırımcılarının gözündeki güvenini kaybetmeyi ise sürdürdü.

Çin’in Kripto Paralara Bakış Açısı Aynı Binance yetkilisi Yi He de kendi resmi Twitter hesabından bir açıklamada bulundu ve 2017 yılından beri Çin hükümetinin kripto paralara olan bakışını değiştirmediğini, hiçbir kripto para projesini veya borsasını desteklemediklerini vurguladı. Çin geçtiğimiz tarihlerde blockchain’e yönelik adeta bir devrim başlatsa da, kripto paralar konusunda kötümser tutum devam etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…