Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı
Ana Sayfa COINTURK Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti.

Chiliz.net’in Türkiye içerisindeki futbol takımlarına yönelik genişleme çalışmaları son hız devam ediyor. İlk olarak Galatasaray ile başlayan taraftar token’ı piyasaya sürme furyası şimdi de bir başka büyük ekip Trabzonspor ile devam etmekte.

5 Dakikada 5 Milyon TL’lik Satış Yapılan ilk satışta 5 milyon TL değerinde yani yaklaşık 625.000 adet TRA ayrıldı ve bütün token’ların sadece 5 dakika içerisinde satıldığı açıklandı. 8 TL’lik birim fiyat üzerinden satışa sunulan Trabzonspor’a ait taraftar token’larının bu kadar hızlı satılması aslında ilginin ne kadar fazla olduğunu gösteriyor.

7 Ekim tarihinde direkt olarak Socios’un kendi kripto para borsası Chiliz.net üzerinden satışa sunulacak ve listelenecek olan token’ın o tarihlerdeki fiyatı ise tamamen arz ve talep dengesine göre ortaya çıkacak. Ancak daha önceki token satışlarına bakıldığında bunun yaklaşık olarak %100 artış elde etmesi bekleniyor.

TRA token yatırımcılarının bu potansiyel artışın yanı sıra birçok ek avantaja da sahip olacağı biliniyor. Taraftarların sahip oldukları token’lar ile kulübün alacağı kararlarda oy sahibi olacağı ve önemli gelişmelerde rol alabileceği biliniyor.

Özel indirimler, futbolcularla yapılacak olan etkinlikler ve bazı maçları VIP loca bölümünden izlemek gibi avantajlar fanatikler için bu token’ın değerini daha da arttıracak gibi gözüküyor.

Trabzonspor’un kendi token‘ını piyasaya süreceği haberi kısa süre önce gündeme yansımıştı ve o tarihten beri yerli kripto para yatırımcılarının bunu beklediği biliniyor.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) Ağında Son Noktaya Gelindi!

Bitcoin ağı 2017 yılından sonra tıkanma noktasına geldi. Bitcoin (BTC) fiyatı yükselmeye d…