Ana Sayfa Bitcoin Tone Vays: Bitcoin’in Fiyatı Üzerindeki Baskı Devam Edecek
Bitcoin - 18/12/2019

Tone Vays: Bitcoin’in Fiyatı Üzerindeki Baskı Devam Edecek

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Tone Vays, Bitcoin’in gerilemeye devam edeceğine dair bir öngörüde bulundu. Vays, Bitcoin’in fiyatı konusunda çok iyimser değil.

Kripto para topluluğunda tanınan bir isim olan Tone Vays, daha önce Bitcoin ile ilgili yaptığı öngörülerle birçok kez tartışmalara konu olmuştu. Hatta bazı yorumcular Vays’in öngörülerinin aksine pozisyon alınması gerektiğini bile dile getirdi. Vays’e göre 7.000 dolar seviyesinin altına inmesi durumunda, Bitcoin üstündeki satış baskısı artış gösterebilir.

Vays’e gelen karşılıklar, piyasa algısının net olmadığını gösterdi ve bazı yorumcular 5.000 dolar seviyesinin tekrar alış için iyi bir hedef olabileceğini ifade ettiler. Bazı yorumcular ise Vays’in 2010 senesinden beri yaptığı öngörülerin çoğunluğunun doğru çıkmadığını vurguladılar.

Ekim ayında da benzer şekilde Vays’in Bitcoin’in 7.000 dolar altına ineceğini söylemesinden sadece bir gün sonra fiyatlar 10.000 dolar seviyesine ilerlemişti. Yine de an itibariyle Bitcoin’in 6.750 dolar yakınlarında fiyatlanıyor olması, Vays’in şu ana kadar haklı olduğunu gösteriyor.

Kasım ayında yaşanan bir diğer gelişmede ise BitMEX’in hacklenmesi olayında, Vays ve diğer birçok kullanıcının bilgileri sızdırılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…