Tether, Tron Ağında 100 Milyon USDT İhraç Etti
Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Tether, Tron Ağında 100 Milyon USDT İhraç Etti
Tron - 14/06/2020

Tether, Tron Ağında 100 Milyon USDT İhraç Etti

Tether, Tron ağında 100 milyon USDT ihraç etti.

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi ve lider stablecoin olan Tether, bu yıl içerisinde toplam piyasa değerine inanılmaz bir şekilde arttırsa da hala durmaya niyetli değil gibi gözüküyor. Whale Alert tarafından yayınlanan bir bilgiye göre Tether yönetimi bu sefer Tron ağında 100 milyon adet TRC-20 tabanlı USDT ihraç etti. Tether CTO’su Durumu Açıkladı 2019 yılında Tron ağına geçiş yapan Tether, aslında diğer ağlardaki tıkanıklığı yeni ağlara açılım yaparak gidermeye ve buna alternatif üretmeye çalışıyor.

Bitfinex ve Tether CTO’su Paolo Ardoino konu hakkında yaptığı açıklamada 100 milyon USDT ihracının envanter yenilemesi olduğunu belirtti. Kullanıcılar ise yeni ihraç edilen USDT’lerin bu kadar masum amaçlarla kullanıldığından şüphe etmekteler. Piyasaya ne zaman daha fazla USDT sürülse kripto para birimlerinin ve özellikle Bitcoin’in fiyatında ciddi değişim olduğu görülmekteydi ve yine benzer bir durum için hazırlık yapılıyor olabilir.

Yeni USDT’ler Tron ağı tabanlı olsa da en popüler USDT versiyonu Ethereum ağı tabanlı olan gibi gözüküyor. Glassnode tarafından aktarılan bilgilere göre neredeyse her saat 1.850 yeni Ethereum tabanlı USDT adresi oluşturuluyor ve kullanıcılarına buna olan ilgisi bitmiyor.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…