Tanınan Analist 1.000 Günlük XRP Karnesini Ortaya Koydu
Ana Sayfa Altcoin Tanınan Analist 1.000 Günlük XRP Karnesini Ortaya Koydu
Ripple - 27/06/2020

Tanınan Analist 1.000 Günlük XRP Karnesini Ortaya Koydu

Pentoshi, XRP için uzun ve düşüş dolu günler beklediğini ifade etti.

Bir zamanlar toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi iken bu sıralamasını Tether’e kaptıran XRP, hala düşüş trendinden tam olarak kurtulabilmiş sayılmaz.

Mart ayında yaşadığı %50’lik düşüşten nispeten toparlanmayı başaran XRP, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise 0,18 dolar bandından işlem görüyor.

Analistler Mart ayındaki düşük seviyelerden sıçrama elde edilmesine rağmen XRP’nin hala boğa piyasasına giriş yapamadığını vurgulamakta.

Önde gelen bir kripto para analisti ise XRP’nin neredeyse 1.000 gündür ayı piyasasının etkisinde olduğunu ve düşüş trendinin uzunca bir süre daha devam edebileceğini ifade etti.

XRP İçin Daha Kötü Günler Bekleniyor Popüler kripto para analisti hem Twitter hem de Tradingview üzerinden yaptığı açıklamasında, XRP’nin önümüzdeki günlerde 0,15 dolara kadar düşebileceğini düşündüğünü belirtti.

Bunun devamında yeni bir trendin ve döngünün başlayabileceğini ifade eden analist, 0,15 dolar gelmezse XRP’nin bir süre daha bu belirsiz grafik içerisinde gidip geleceğini ifade etti.

Aslında XRP teknik analizine bakıldığında da önde gelen kripto para biriminin çok fazla engel ile karşı karşıya olduğu, buna karşın herhangi bir ciddi alım baskısına sahip olmadığı görülmekte.

Analist de XRP hakkındaki bütün bu faktörlere bakıldığında yukarıdaki tweet’ile haklılık payına sahip gibi gözüküyor.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…