Son Günlerin Çok Kazandıran Altcoin’i Hakkında Önemli Açıklama!
Ana Sayfa Altcoin Son Günlerin Çok Kazandıran Altcoin’i Hakkında Önemli Açıklama!
Altcoin - 06/08/2020

Son Günlerin Çok Kazandıran Altcoin’i Hakkında Önemli Açıklama!

Son günlerin popüler altcoin’i daha fazla artış yaşayacak mı?

Önde gelen kripto para derecelendirme şirketlerinden birisi olan Weiss Ratings, son günlerin en çok kazandıran kripto para birimlerinden birisi hakkında oldukça önemli bir açıklama yaptı ve tüyo paylaştı.

Weiss Crypto Ratings Twitter hesabından yayınlanan açıklamada Cardano’nun (ADA) skorunun daha da arttırılabileceği ifade edildi. Yayınlanan kısa videoda açıklamalarda bulunan kurumun derecelendirme analisti Juan M. Villaverde, @teopassos isimli kullanıcının bir sorusunu yanıtladı.

Kullanıcı, Cardano ağında bir hafta önce gerçekleştirilen hard fork’un platformun skorunu arttırmak için yeterli olup olmadığını sordu.

Shelley Ana Ağı Cardano’yu Nasıl Etkiledi?

Villaverde konu hakkında yayınladığı açıklamasında Shelley ana ağına geçişin aslında Cardano’ya geçen sene verilen yüksek notu etkilemediğini ancak etkileyebileceğini belirtti. Analist, bu güncellemenin de geçtiğimiz sene verilen nota dahil edildiğini ve Charles Hoskinson’un projesine olan güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Villaverde şu an için Cardanonun yol haritasında olan hiçbir şeyin derecelendirmeyi etkilemeyeceğini, buna rağmen bir faktörün mümkün olduğunu belirtti. Cardano blockchain ağının kullanım konusunda artış yaşamasının notuna da etki edeceğini ifade eden analist, bunun tamamen ana akım kabule bağlı olduğunu belirtti.

Cardano eğer bunu elde edebilirse gerçekten de Ethereum’un korkulu rüyası ve en büyük rakiplerinden birisi haline gelebilir.

Konumuz hazır Altcoinler’den açılmışken;

Günlük Günün En iyi ↑Kazandıran↑
ilk 10 COİN LİSTESİ Güncel Canlı Veriler! göz atabilirsiniz.

İsimFiyatDeğişim (24s)

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…