sikayetkripto
Shiba Inu Geliştiricileri, SHIB Yakım Portalı ile İlgili Son Güncellemeleri Paylaştı!
Shiba Inu Geliştiricileri, SHIB Yakım Portalı ile İlgili Son Güncellemeleri Paylaştı!

Shiba Inu (SHIB), Shibarium Beta Lansmanı Hakkında Bir İpucu Daha Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu’nun (SHIB) beklenen Shibarium beta lansmanı, BoneShibaSwap tarafından verilen bir başka ipucuna göre 2023’ün başlarında gelebilir.

Shiba Inu’nun (SHIB) Shibarium’u 2023’ün Başlarında Mı Geliyor?

Shiba Inu topluluğu, Layer-2 blockchain çözümü Shibarium’un piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekliyor. Geliştiriciler uzun süredir devam eden ayı piyasasının ortasında Shiba Inu ekosistemini inşa etmeye çalışırken lansman ertelenmişti.

Birçok kullanıcı, çekirdek geliştirici Shytoshi Kusama’dan ve Shiba Inu ekosisteminin resmi Twitter adreslerinden gelen ipuçlarını toplayarak 2023’ün başlarında Shibarium beta lansmanını bekliyor.

BoneShibaSwap bugün attığı bir tweette 2023’ün başlarında Shibarium blok zincirinin piyasaya sürüleceğine dair bir ipucu daha verdi. Bunun 2023’ten önceki en iyi bilgi olduğunu iddia ederek, Shibarium’un “çok, çok yakın” olduğunu iddia ediyor.

#info #Bone $Bone $Shib #Shib #Leash
Best information before 2023
A very, very important reason that #Shibarium is very, very close. If you check this domain https://t.co/ZzhwKZYUqI , you will directly enter the #Shibaswap website. It means that everything is being prepared. . .

— BoneShibaSwap (@BoneShiba) December 29, 2022

Buna inanmanın nedeni, doğrudan ShibaSwap web sitesine yönlendiren ShibariumScan.com web sitesidir. Bu sitede “her şeyin hazırlandığı” belirtiliyor.

Daha önce, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama Shibarium lansmanının “çok yakında” yapılacağını ima etmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
'Solana Katili' Olarak Bilinen Bu Altcoin 2023 Yılına İddialı Giriyor!

Ancak, yeni yıla kadar gelmeyeceğini belirtti. Ayrıca profilini “Yalnız Değiliz” ve “Yeni bir arkadaşla… Bilin bakalım kim” ifadeleriyle güncellemişti.

Bazı üyeler Shibarium’un geliştirilmesinin tamamlandığını ve sadece doğru zamanı beklediğini düşünüyor. BoneShibaSwap’in resmi Twitter hesabı da BONE’un 50 veya 100 dolara ulaşabileceğini iddia etti.

BONE, ShibaSwap merkezi olmayan borsa için yönetim belirteci ve yaklaşmakta olan Shibarium katman-2 blok zinciri için gas belirtecidir.

Siba Inu (SHIB) fiyatı, son iki hafta içinde düştükten sonra 0.0000080 doların altında konsolide oldu. SHIB fiyatı şu anda 0.000007980 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte 1% düşüş gösterdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!