Ana Sayfa Altcoin Ripple’dan Dev Ayrılık!
Ripple - 03/01/2020

Ripple’dan Dev Ayrılık!

Ripple 2019 yılının son dönemlerinde birbiri ardına genişleme adımları ve yeni finansman kaynakları ile anıldı. Bu haberden de okunabileceği gibi brezilya’ya olan varlığını arttırmayı hedefleyen ve yıl boyunca birçok farklı noktada yeni ofisler kuran Ripple, bu sefer büyük bir ayrılık ile anılıyor.

Ripple’ın 6,5 yıllık yazılım geliştiricisi Evan Schwartz, Twitter üzerinden yayınladığı açıklamasında Ripple’ı 2 Ocak tarihinde bıraktığını ifade etti. Yaşadığı tecrübeler için teşekkür eden Schwartz, Ripple’ın kendi ifadesiyle firmaya veda etti. Schwartz aslında kripto para sektöründe Interledger Protocol (ILP) projesi ile de tanınıyor. Blockchain odaklı ödeme platformu temelde Ripple’ın teknolojisinin bir kısmını benimsiyor. Yaptığı açıklamanın devamında ILP projesinin içerisinde bulunmaya devam edeceğini de belirten ünlü isim, aktif bir katılım göstermeyeceğini belirtti.

XRP’nin Kötü Gidişatı Sürüyor Ripple’ın piyasaya sürdüğü kripto para birimi XRP için ise işler hiç ama hiç iyi gitmiyor. 2019 yılında iki yılın en düşük seviyesini bile gören XRP, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle de 0,19 dolarda sıkışıp kalmış gibi gözüküyor. XRP yatırımcılarının ne zaman yüzlerinin güleceği ise merak ediliyor

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…