Ripple’a (XRP) İlaç Gibi Gelecek 2 Yeni Ortaklık!
Ana Sayfa Altcoin Ripple’a (XRP) İlaç Gibi Gelecek 2 Yeni Ortaklık!
Ripple - 07/03/2020

Ripple’a (XRP) İlaç Gibi Gelecek 2 Yeni Ortaklık!

Ripple (XRP) ortağı MoneyGram’dan önemli hamle!

Dünyanın en büyük blockchain firmalarından birisi olan Ripple’ın ortağı MoneyGram, oldukça önemli iki ortaklığa imza atarak XRP yatırımcılarını da heyecanlandırdı. Ripple Ortağı MoneyGram’dan İki Büyük Anlaşma 2020 yılına yönelik Ripple yorumları şu an için pek olumlu gözükmese de, Ripple ve ortaklarının imzaladığı ortaklıklar bu durumu kısa sürede değiştirebilir. Sınır ötesi ödeme devi MoneyGram’ın attığı son adım ise bunun en belirgin örneklerinden birisi. MoneyGram, devam eden dijital dönüşüm projesi kapsamında “çoklu-bulut stratejisi” isimli bir yöntem kullanıyor. Bu da MoneyGram’ın hem Google’ın hem de Amazon’un bulut hizmetlerini kullandığı anlamına geliyor. Firma bu hamlesi sayesinde küresel çapta para transfer masraflarını ciddi bir şekilde azaltmayı başardı. Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. İşlemleri hızlandırmak için Amazon’un AWS hizmetine güvenen MoneyGram, müşterilerin davranışlarını analiz edip hizmetlerini geliştirmek için ise Google’dan yardım alacak.

MoneyGram COO’su Kamila Chytil konu hakkında yaptığı açıklamada yıllardır son moda teknolojiler kullandıklarını ve şu an her alanda dijital dönüşüm yaşadıklarını belirtti. MoneyGram attığı yeni adım ile hem Amazon hem de Google ile ortaklık imzalayarak aslında başarılması güç de bir işe imza attı. 2019 yılında Visa Direct ile de ortaklık kuran MoneyGram, kullanıcıların neredeyse anlık olarak fon transferi yapabilmelerini sağlamıştı.

MoneyGram’ın dijital dönüşüm konusunda Ripple hizmetlerini kullandığı da göz önüne alındığında, bu iki önemli adımın uzun vadede XRP’yi yükseltmesi de olası gözüküyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…