Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi
Ana Sayfa Altcoin Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 27/08/2020
Analiz Haberleri - 3 hafta önce

Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 27/08/2020

XRP fiyatları dip noktayı buldu mu?

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP, Bitcoin ve bütün kripto para sektörünün etkilendiği düşüşten etkilenip 0,27 dolara kadar gerilerken dün hem BTC hem de ETH’nin yükselmesini sağlayan hafif ivmeden payına düşeni alamadı.

Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,274 dolardan işlem gören XRP, teknik analiz çerçevesinden bakıldığında ise her şeyin başında gibi gözüküyor.

Ripple Yorumları

Ünlü kripto para analisti Crypto Credible’ın yayınladığı teknik analiz verilerine bakıldığında XRP’nin yakında ciddi bir yükseliş rallisi elde edebileceği görülüyor.

Gün içerisinde 0,2765 dolar ile 0,2772 dolar seviyeleri arasında gidip gelen XRP, Elliot indikatörüne göre üst üste 10 tane kırmızı mum kapanışı gerçekleştirdi. Bu da düşüş konusunda ulaşılacak maksimum noktaya gelindiğini gösteriyor.

XRP/USD şu an için bayrak formasyonu oluşturmaya başladı ve 0,287 dolar ile 0,291 dolar bölgelerindeki dirençlerin kırılması ile 0,302 dolara kadar çıkabilir. XRP fiyatı olası bir düşüş durumunda ise 0,258 doları destek haline getirip burada tutunmayı başaracaktır. Ancak eğer bu düşüş destek seviyesini de aşarsa fiyat bu sefer 0,258 değil 0,2448 dolara kadar gerileyebilir.

XRP Fiyat

XRP fiyatı şu sıralar en çok takip edilen fiyatlardan birisi ve geçtiğimiz günlerde duyurulan bir haber buna olumlu etki edebilir.

Flare firması tarafından XRP ve ETH arasında bir köprü kurulacağı duyurulmuş ve bu duyuru büyük bir ilgi çekmişti. Bunun hayata geçirilmesi ise XRP yatırımcıları için büyük bir gelişme olabilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…