Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi
Ana Sayfa Altcoin Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 23/04/2020
Analiz Haberleri - 23/04/2020

Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 23/04/2020

Ripple teknik analizi ve grafiği yükseliş mi gösteriyor?

Ripple (XRP) son günlerdeki durgun görüntüsünden kurtulmayı başardı ve 22 Nisan tarihinde 0,19 dolara doğru önemli bir ralliye başladı. XRP/USD işlem çiftinin 0,19 dolara kadar yükselişi ne yazık ki 0,188 dolardaki direnç noktasının kırılamaması ile beraber başarısız oldu ve yeniden 0,186 dolar bandına doğru bir düşüş yaşandı.

Ripple YorumlarıXRP Fiyat Ripple Yorumları Ripple grafiğine bakıldığında EMA50 indikatörünün 0,1924 dolar seviyesini gösterdiği görülüyor. Bu da XRP/USD işlem çiftinin aslında 0,1924 dolardaki direnci kırıp önemli bir hacim ile haftalık kapanış yapması gerektiğini ortaya koyuyor. Bitcoin’in geçtiğimiz günlerde elde ettiği yükseliş XRP’ye kısa süreli “yakıt” sağlamış olsa da bunun devamı gelmedi ve haftalık durumu yatay seyrediyor. Ripple fiyatının belirsiz gidişatı önemli direnç seviyelerinin kırılması ile değişebilir. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. XRP Fiyat Şu an için ilk önemli direnç noktasının 0,1924 dolar, ikincisinin 0,20 dolar, üçüncüsünün ise 0,218 dolar olduğu görülüyor.

Eğer XRP tam tersi bir trende yakalanır  ve düşüşe geçerse yatırımcıların dikkat etmeleri gereken seviyeler 0,18 dolar, 0,17 dolar ve 0,162 dolar olarak görülüyor. Teknik indikatörlere bakıldığında MACD’ın tamamen nötr bir görüntü çizdiğini söylemek mümkün. Eğer fiyat hafif bir ivme daha yakalayabilirse MACD da yönünü pozitife çevirecektir. Göreceli güç endeksi (RSI) ise şu an için hala ayıların etkisinde olunduğunu göstermekte. Dün XRP ağında oldukça hareketli anlar yaşansa da yapılan milyonlarca XRP’lik transfer beklenen etkiyi yaratmadı ve fiyat önemli direnç noktasını kıramadı. Not: Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…