Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi
Ana Sayfa Altcoin Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 2/04/2020
Analiz Haberleri - 02/04/2020

Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi 2/04/2020

XRP teknik analizi yatırımcılara yükseliş haberi mi veriyor?

12 Mart haftasındaki sert Bitcoin (BTC) düşüşü ile beraber yükselişini noktalayan ve yarı yarıya değer kaybeden Ripple (XRP), ne yazık ki hala herhangi bir toparlanma emaresi gösteremedi. XRP/USD işlem çifti 0,30 dolar seviyesine kadar çıkarak son 2 yılın ayı baskısından kurtulsa da yaşanan bu sert düşüş ile yeniden 0,13 – 0,20 dolar bandına gerilemiş oldu.

XRP Yorum GüncelRipple Yorumları XRP Yorum Güncel Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %0,86’lık bir yükseliş ile 0,175 dolardan işlem gören XRP  analizine bakıldığında ise volatilitenin durduğu ve hem ayıların hem de boğaların bir işaret beklediği görülüyor. Aslında XRP/USD işlem çiftinde şu an teknik indikatörlere göre ayıların önde olduğu söylenebilir. Fiyatın 0,1758 dolardan 0,175 dolar altına gerilemesi satış baskısının da arttığını gösteriyor. Fiyat Çarşamba günü 0,18 doları zorlamaya başlasa da buradaki direncin kırılamaması yükseliş umutlarını şu an için noktaladı. Yükseliş trendindeki desteğin daha fazla düşüş yaşanmaması için tutunması gerekiyor ve yatırımcıların destek için bakacağı ilk nokta da 0,174 dolar olarak ortaya çıkıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ripple Yorumları XRP/USD için MACD indikatörüne bakıldığında boğa ivmesinin devam ettiği sonucu çıkıyor. Elliot Oskilatör indikatörü ise üst üste 17 yeşil mum ile yükseliş gösteriyor. RSI ise 47,20 seviyelerinde ve yükselişin garanti altına alınması için bunun minimum 50 üzerine çıkması gerektiği söylenebilir. Özellikle son günlerde yapılan toplu XRP transferleri, fiyatın trendden bağımsız olarak düşmesinin temel sebebi olabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…