Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi
Ana Sayfa Kripto Para Analiz Haberleri Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi
Analiz Haberleri - 12/03/2020

Ripple Yorumları: XRP/USD Teknik Analizi

Ripple (XRP) yorumları ve teknik analizi kısa vadede ne gösteriyor?

Ripple (XRP) fiyatı uzun süredir dayansa da sonunda 0,20 doların atlına kadar geriledi ve önemli bir destek noktasının altına düştü. Ripple yorumlarına bakıldığında analistlerin uzun vadede yükseliş beklemelerine rağmen kısa vadede oldukça sert hareketler sergilenebileceğini düşündükleri görülüyor.

Ripple YorumlarıXRP 2020 Yorumları Ripple Yorumları XRP/USD işlem çifti bugün Asya piyasalarının açılması ile beraber 0,20 doların da altına, 0,17 dolar seviyesine kadar düştü ve bu özellikle Asya tabanlı yüklü satışlar yapıldığını gösteriyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bu satışlar esnasında %3,97 gerilerken ikinci sıradaki Ethereum %6,85, XRP ise %10’a yakın bir düşüş sergiledi. Satışlar Avrupa piyasasının açılması ile biraz dizginlense de, XRP’nin hala 0,19 dolar seviyesinin altında olması yatırımcıları endişelendiriyor olabilir. XRP/USD teknik analizine bakıldığında 0,25 doların 200 günlük basit hareketli ortalamaya denk geldiği görülüyor. 50 günlük basit hareketli ortalama ise 0,2549 seviyesinde bulunuyor. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. Bu sebeple XRP’nin yeniden ciddi bir yükselişe geçmesi için kesinlikle buraları kırıp söz konusu basit hareketli ortalamaları destek seviyesi haline getirmesi gerekiyor.

XRP 2020 Yorumları Buna ek olarak geçtiğimiz günlerde XRP balinalarının yaptıkları toplu transferler sonrası da yatırımcılar büyük bir paniğe kapılmışlardı. XRP balinalarının yaptıkları yüklü transferler sonrasında fiyatın uzun süredir tutunduğu noktanın altına inmesi de bu endişeleri haklı çıkardı. XRP’nin aşağı yönlü grafikte 0,17 doların altına inmemesi gerekiyor. Yatırımcıların yeniden sevinmeleri için ise yukarıda belirttiğimiz 0,25 doların üzerine çıkılması şart. Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu

Balinaların işlemleri Eylül’ün geri kalanının nasıl olacağını ve ağır direnç seviyelerini …