Ripple Ortağı Dördüncü Çeyrekte Zarar Etti, Zararı Ripple Ödedi!
Ana Sayfa Altcoin Ripple Ortağı Dördüncü Çeyrekte Zarar Etti, Zararı Ripple Ödedi!
Ripple - 27/02/2020

Ripple Ortağı Dördüncü Çeyrekte Zarar Etti, Zararı Ripple Ödedi!

MoneyGram dördüncü çeyrekteki milyon dolarlık zararını Ripple’dan karşıladı.

Küresel havale sektörünün en önemli firmalarından ve aynı zamanda Ripple‘ın ortaklarından olan MoneyGram, dördüncü çeyrek mali raporunu yayınladı. Rapora bakıldığında Ripple ortağının aslında oldukça kötü bir dördüncü çeyrek geçirdiği görülüyor. MoneyGram sektörün önde gelenlerinden birisi olsa da, bu rapor ile beraber üst üste beşinci kere hiçbir kazanç elde etmediği bir çeyrek dönemi geride bırakmış oldu. Şirketin Ripple ile olan ortaklığı ise görünüşe göre yeni kazanç kapıları aralamış. MoneyGram’ın dördüncü çeyrekteki zararı 11 milyon doların üzerinde. Buna rağmen firma sadece Ripple’ın altyapısını kullandığı için blockchain tabanlı şirketten belirli bir fon aldığını raporunda açıklıyor.

Özellikle kripto para birimlerinin artan kullanımı nedeniyle zarar eden eski usul havale firmalarından MoneyGram’ın, Ripple’dan böyle bir para alması ise yatırımcıların hiç hoşuna gitmedi. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz. Ripple Menkul Kıymet Davası Bundan Etkilenebilir Şirket mali raporunda Ripple’dan sadece dördüncü çeyrek için 8,9 milyon dolarlık gelir elde ettiğini açıkladı. Ripple’ın bu miktarı direkt olarak XRP ile verdiği tahmin ediliyor ve bu durum aslında daha büyük bir soruna yol açıyor.

Ripple’ın devam eden XRP menkul kıymet davası, bu olay örnek gösterilerek Ripple aleyhinde bir sonuçla kapatılabilir. Geçtiğimiz günlerde olumlu bir gelişme ile yatırımcılar sevindirilse de, yapılan bu hamle XRP’nin Ripple’ın istediği yönde kullanıldığını gösteriyor. Yine de son sözü yine ABD yargısı ve regülatörler söyleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…