Ripple Ortağı Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor!
Ana Sayfa Altcoin Ripple Ortağı Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor!
Ripple - 24/06/2020

Ripple Ortağı Çalışmalara Son Hız Devam Ediyor!

Ripple ortağı MoneyGram yeni bir şirket ile daha anlaştı.

PR Newswire kaynağı tarafından aktarılan bilgilere göre, Ripple’ın en büyük ortaklarından olan dünyaca ünlü eşler arası havale şirketi MoneyGram, yeni bir ortaklığa imza atarak partnerlerinin sayısını 1 daha arttırdı.

Özellikle son aylarda Asya bölgesine çok fazla önem veren MoneyGram, şimdi de Güney Kore’nin önde gelen yerel fintek şirketlerinden Global Money Express (GME) ile ortaklık imzaladı.

Bu ortaklık sayesinde Güney Kore’den Asya bölgesinin geri kalanına ve özellikle Çin’e gönderilecek havalelerin hızlandırılacağı ve bunlarda Ripple teknolojisi kullanılacağı belirtiliyor. MoneyGram, Güney Kore’ye Açıldı MoneyGram COO’su Kamila Chytil konu hakkında yaptığı açıklamada büyük finansal teknoloji şirketleri ile yeni ortaklıklar yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

GME’nin oldukça hızlı büyüyen bir şirket olduğunu ve artık Güney Kore’nin devlerinden birisi haline geldiğini ifade eden Chytil, bunun havale yapmak isteyen kullanıcılar için önemli bir gelişme olduğunu belirtti.

MoneyGram geçtiğimiz Mayıs ayında başka bir Güney Kore merkezli havale şirketi olan E9Pay ile de masaya oturmuştu. MoneyGram’ın Asya piyasasına açılması konusunda oldukça önemli bir adım olan E9Pay’in devamında yeni bir Güney Kore merkezli ortaklığa imza atılması, piyasanın gelecek vaat ettiğini gösteriyor.

Bunun yanı sıra MoneyGram’in ortağı Ripple da boş durmuyor. Ripple’ın ODL ürününü Brezilya içerisinde kullanılacağı haberi geçtiğimiz günlerde basına yansımış ve büyük ilgi toplamıştı.

Ripple sahip olduğu ortaklıklar ve ortaklarının ortaklıkları sayesinde neredeyse bütün dünyaya yayılmış durumda ve bunun uzun vadede XRP fiyatını olumlu etkileyeceği söylenebilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…