sikayetkripto
Popüler NFT Koleksiyoncusu Milyonlarca Dolar Bağış Topladı: İşte Tam Rakam!
Popüler NFT Koleksiyoncusu Milyonlarca Dolar Bağış Topladı: İşte Tam Rakam!

Popüler NFT Koleksiyoncusu Milyonlarca Dolar Bağış Topladı: İşte Tam Rakam!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çok konuşulan Azuki NFT koleksiyonunun Los Angeles merkezli üreticisi Chiru Labs, yaklaşan A Serisi finansman turunda en az 30 milyon dolar toplamayı planlıyor.

NFT Koleksiyoncusu Azuki 30 Milyon Dolarlık Bağış Topluyor

Fon üretme çabalarına tanık olan güvenilir kaynaklar, hedeflenen bağış miktarını doğruladı. Bu kaynaklardan biri, fonların büyük kısmının zaten tahsis edildiğini ve turun kapanması halinde Chiru’ya 300 milyon ila 400 milyon dolar arasında bir değer biçileceğini öne sürdü.

Ne Chiru ne de projenin takma isimli kurucusu Zagabond yorum taleplerine yanıt vermedi.

Söz konusu haber, NFT üreticisi Doodles’ın Reddit kurucu ortağı ve Alexis Ohanian’ın girişim şirketi 776 tarafından yönetilen bir bağış turunda 704 milyon dolar değerleme ile 54 milyon dolar toplamasından sadece bir hafta sonra geldi.

Azuki, Doodles ve Moonbirds‘ün yaratıcıları, Mart ayında a16z liderliğindeki bir turda 450 milyon dolar toplayarak girişimin değerini 4 milyar dolara çıkaran Bored Ape Yacht Club‘ın yaratıcısı Yuga Labs’ın izinden gidiyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
En Büyük NFT Platformu OpenSea, Bir Kripto Para Ağı İçin Daha Destek Vereceğini Açıkladı!

Azukiler, farklı ruh hallerinde resmedilmiş şapka ve silah gibi aksesuarlarla süslenmiş, yana bakan 10.000 anime karakterlik bir koleksiyondan oluşuyor.

OpenSea verilerine göre en ucuz Azukiler bugün 11.2 ETH (yaklaşık 14.000 dolar) değerinde.

Söz konusu koleksiyon kripto dünyasının favorileri arasında gösteriliyor.

Web3 yatırım firması DeFiance Capital’in kurucusu Arthur Cheong, Twitter profil resmi olarak nadir bir Azuki kullanıyor.

Non Fungible Token piyasası, genel olarak son aylarda zorlandı. Gelen veriler, sanat ve koleksiyon NFT’lerinin Mayıs ayından bu yana haftalık satışlarda 100 milyon doları geçemediğini gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!