Ana Sayfa Bitcoin NEXO CEO: Bitcoin 2020 Yılında Kolaylıkla 50.000 Doları Bulabilir!
Finans Haberleri - 04/01/2020

NEXO CEO: Bitcoin 2020 Yılında Kolaylıkla 50.000 Doları Bulabilir!

Kripto para sektöründe tanınan işletmelerden birisi olan Nexo’nun CEO’su, Bloomberg ile yaptığı son röportajda Bitcoin (BTC) fiyat tahminini açıkladı.

Bitcoin tabanlı kredi platformu yöneticisi, lider kripto para biriminin 2020 yılında kolaylıkla 50.000 dolara kadar çıkabileceğinin altını çizdi. Bitcoin’in ilk başlangıçtan bu yana hiçbir varlığın yapamadığı şekilde hızlı ve etkili büyüme elde ettiğini ifade eden Antoni Trenchev açıklamasının devamında şunlara değindi:

Trenchev, Bloomberg sunucusunun kendisine sorduğu “sizce Bitcoin bu sene ne kadar yükselebilir?” sorusuna da oldukça olumlu bir cevap verdi ve 50.000 dolar tahmini ağzından çıktı. Aslında CNBC sunucularından Joe Kernen de geçtiğimiz Temmuz ayında Bitcoin’in 2020 yılı Mayıs ayında benzer fiyatlara çıkabileceğini açıklamıştı.

Bitcoin Blok Ödülü Yarılanması Yaklaşıyor Kernen’in vurguladığı tarih Bitcoin’in blok ödülü yarılanması yaşayacağı tarih olarak biliniyor. Bitcoin’in blok ödülünün yarı yarıya inmesi, birçok analist tarafından oldukça olumlu ve fiyat yükseltmeye meyilli bir güncelleme olarak görülmekte. Bitcoin bunun yanı sıra bugün sabah saatlerinde ilginç bir yükseliş yakaladı ve 6.500 dolar seviyelerinden 7.200 dolar seviyelerine çıktı. Bütün bunların ilerleyen günlerde Bitcoin fiyatını ciddi bir şekilde yükseltmesi pek de uzak bir olasılık gibi durmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…