McAfee’ye Göre BTC’nin 1 Milyon $ Tahmini Saçmalık!
Ana Sayfa Bitcoin McAfee’ye Göre BTC’nin 1 Milyon $ Tahmini Saçmalık!
Bitcoin - 31/05/2020

McAfee’ye Göre BTC’nin 1 Milyon $ Tahmini Saçmalık!

Defalarca BTC’nin 1 milyon dolar olacağını dile getiren McAfee, şimdi bunun bir saçmalık olduğunu ifade ediyor.

Amerikalı teknoloji uzmanı John McAfee daha önce defalarca Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağını dile getirmişti. Ancak McAfee yaptığı son Twitter paylaşımında bunun bir saçmalık olduğunu ve buna inananların “salak” olduğu ifade etti. McAfee bahsi geçen paylaşımda, “En çok yara almış kripto teknolojisi olan Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağını tahmin eden kişiyim. Bunun içinde saçma bir mizah görmeyen insanlardan biri misin? Aynı gün balinaların bir su sporu olarak sörfün yerini alacağını da söyledim. Uyanın!” ifadelerini kullandı. McAfee bu açıklamasının ardından yaptığı farklı bir paylaşımda ise “Farklı bir bakış açısı: Bitcoin 1 milyon dolara ulaşırsa, piyasa değeri tüm Kuzey Amerika Kıtasının GSYİH’sından daha büyük olurdu. Hangi salak böyle saçmalıklara inanabilir?” sözlerini kullanarak tahminin gerçek olmadığını ifade etti.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. McAfee ve Bitcoin İlişkisi McAfee aslında Bitcoin’i fark ettiğinden beri büyük ölçüde BTC’yi destekliyordu. Ancak Ocak ayında ani bir şekilde lider kripto para birimine sırt çeviren McAfee takipçilerini kızdırdı. Bununla birlikte McAfee 2017 yılından bu yana Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağını ifade ediyor ve bu olmazsa çok büyük şeyler yapacağını ifade ediyordu. Ancak McAfee muhtemelen bunun olmayacağını ve verdiği sözlerini tutamayacağını anlayınca geri adım attı ve söylediklerinin bir şakadan ibaret olduğunu açıkladı.

Yeni Favori: Monero McAfee her ne kadar Bitcoin’den vazgeçmiş olsa da kripto paralardan yana olan görüşünü sürdürüyor. McAfee’nin açıklamalarına göre kendisinin yeni favori kriptosu, gizlilik odaklı bir token olan Monero (XMR)… Öte yandan McAfee yakın zamanda kendi gizlilik odaklı kripto para birimi GHOST’u da kamuoyuna tanıttı. Her ne kadar eleştirmenler tarafından bir dolandırıcılık girişim olduğu söylense de GHOST’un piyasa değeri 1 milyar dolara yaklaştı…

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…