Ana Sayfa Bitcoin McAfee: “Bitcoin Eski Bir Teknoloji”
Bitcoin - 26/02/2020

McAfee: “Bitcoin Eski Bir Teknoloji”

Bilindiği gibi antivirüs firması sahibi John McAfee, Bitcoin fiyatı ile ilgili devasa tahminlerde bulunuyordu. McAfee Bitcoin 1 milyon dolara ulaşacağını ifade ediyordu. Ancak son açıklamalarına göre ünlü isim farklı kripto para birimlerine yönelmeye başladı.

“Bitcoin Eski Bir Teknoloji” McAfee, Bitcoin daha 2017 yılında 2.200 dolar seviyesindeyken 1 milyon dolarlık tahmin yapmıştı ve bunun 2020 yılında gerçekleşeceğini ifade etmişti. Her ne kadar 2017 sonunda Bitcoin fiyatı rekor kırarak 20.000 dolar seviyesine ulaşmış olsa da McAfee’nin tahmini tutmadı…

Son günlerden paylaştığı bir tweet’te açık sözlü siber güvenlik patronu, BTC’nin eski bir teknoloji olduğunu, Ford‘un ilk otomobili olan Model T’ye benzediğini ifade etti. McAfee açıklamalarına şu ifadeleri kullandı:

Bazı yorumcular McAfee’nin Bitcoin’i bıraktığını ve diğer kripto paralara yöneldiğini ifade etse de bazıları da yalnızca gizlilik, akıllı sözleşmeler ve dapp’lerin daha faydalı olduğunu dile getirdiğini belirtti.

Ethereum ve Monero McAfee’nin bakış açısıyla bakıldığında büyük topluluk, akıllı sözleşmeler ve dApp uygulamaları konusunda Ethereum’un oldukça güçlü olduğu görülüyor. Bunun yanında gizlilik odaklı bir kripto para birimi olan Monero da yine McAfee’nin son açıklamalarına uyan kripto para birimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bununla beraber Ethereum, Monero ya da Bitcoin arasında herhangi bir yarış olmadığını belirtmek gerekir. Çünkü bu kripto para birimlerinin her biri farklı kulvarlarda hizmet veriyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…