Libra’da Son Durum: Mark Zuckerberg ve Donald Trump Görüşmüş!
Ana Sayfa Bitcoin Libra’da Son Durum: Mark Zuckerberg ve Donald Trump Görüşmüş!
Bitcoin - 22/06/2020

Libra’da Son Durum: Mark Zuckerberg ve Donald Trump Görüşmüş!

Donald Trump ve Mark Zuckerberg’in daha önce Libra hakkında görüştüğü ortaya çıktı.

Facebook’un çok ses getiren kripto para birimi Libra, hala piyasaya sürülemedi ve bunun regülatörlerin onayını almakta zorlandığı biliniyor. Özellikle ABD’nin finansal regülatörleri ve hatta senatosu tarafından şüphe ile bakılan Libra hakkında çok ilginç bir detay ortaya çıktı.

ABD Başkanı Donald Trump ve Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in 22 Ekim tarihinde bir araya geldikleri ve bir yemek yedikleri anlaşıldı.

Trump ve Zuckerberg Arasında Libra Toplantısı New York Times tarafından yayınlanan bilgiye göre, yemek Trump’ın damadı Jared Kushner tarafından gerçekleştirildi ve tam da Zuckerberg’in senato karşısında Libra hakkında konuşacağı günün öncesine planlandı.

Libra kripto para birimi hakkında senatoya ifade eden veren Zuckerberg, 23 Ekim tarihinde çok ter dökmüştü. Aslında bu yemek daha önce Kasım ayında NBC News tarafından da aktarılmıştı. B

una rağmen o tarihlerde tam olarak kimin toplantıya katıldığı ve bunun nerede gerçekleştiği bilinmiyordu. NYT makalesinde ise Melania Trump’ın ve Trump’ın kızı Ivanka Trump’ın da Zuckerberg ile olan yemeğe katıldığı, onlara ek olarak milyarder yatırımcı Peter Thiel’in de orada olduğu aktarılıyor.

Peter Thiel, Bitcoin madencilik şirketi Layer1’e ciddi bir yatırım yapmıştı ve kendisinin de orada olması konunun kripto paralar ile ilgili olduğunun düşünülmesine yol açıyor. Trump, Zuckerberg ile görüşse de Libra hakkında daha önce sert eleştirilerde bulunmuştu.

Facebook’un Libra‘sı hakkındaki gelişmeler ise son hız sürüyor ve bu toplantı aslında işin içinde bir oyun olabileceğini akla getiriyor. Belki de Trump, kripto paralara yeniden sıcak bakmaya başlayabilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…