Kripto Etkinliklerine Katılan Bir Kişide COVID-19 Tespit Edildi
Ana Sayfa COINTURK Kripto Etkinliklerine Katılan Bir Kişide COVID-19 Tespit Edildi
COINTURK - Kripto Para - 12/03/2020

Kripto Etkinliklerine Katılan Bir Kişide COVID-19 Tespit Edildi

Kripto etkinliklerinin bir bir ertelenmesi gerçekleşen etkinliklerin birinde COVID-19 virüsünün görülmesini engelleyemedi.

Merkezi olmayan login hizmeti sağlayıcısı TorusLabs kurucu ortağı Zhen Yu Yong (Zen) bugün Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile kendisine COVID-19 virüs teşhisi konulduğunu ifade etti. Zen yaptığı açıklamalarda virüsü;  28 Şubat’tan 1 Mart’a kadar düzenlenen ETHLondon hackathonu sırasında ya da  3 Mart’tan 5 Mart’a kadar Paris’te düzenlenen Ethereum Topluluk Konferansı sırasında kapmış olabileceğini belirtti. Dolayısıyla bu etkinliklere katılan kişilerin ekstra önlemler alması gerektiğini dile getirdi. Kripto Etkinlikleri ve Koronavirüs Koronavirüs tehdidi, son haftalarda birkaç büyük kripto para birimi konferansını etkiledi.

Örneğin, Paris Blockchain Haftası 2020, Fransa’nın Şubat ayının sonundan itibaren büyük iç mekan toplantılarına bir yasak getirmesinin ardından 9 Aralık’a kadar ertelendi. Ancak ECC, 5.000’den az katılımcıya sahip olduğu için yasaktan muaf tutulmuştu. Koronavirüs aynı zamanda Londra’nın Blockchain etkinliğini de etkiledi ve çok sayıda koltuk boş kaldı ve başlangıçta sahnede gerçekleşmesi planlanan sunumlar aceleyle canlı akış web seminerleri olarak yeniden düzenlendi. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz. Hastalığın yayılmasını çevreleyen sosyal korkular da dün Londra’daki CryptoCompare’in Dijital Varlık Zirvesi katılımını önemli ölçüde etkiledi.

Ertelenen Etkinlikler 2 Mart’ta gerçekleşmesi beklenen Hong Kong Blockchain Haftası 2020 Ocak sonunda ertelendikten sonra etkinliğin 28 Eylül ile 30 Eylül arasına yeniden planlandığını açıkladı. Duyuru, Hong Kong Token 2049 konferansının Ekim ayında yeniden planlanmasından bir ay sonra geldi. İtalya’nın yaklaşan EDCON’u da 22 Şubat’ta iptal edildi ve Güney Kore’nin Nitron Zirvesi 2020 de Şubat’ın başında ertelendi. Bunların yanı sıra ülkemizde de COVID-19 virüsü ilk defa görüldü ve bu durumun etkinlikleri ve yatırım tercihlerini etkilemesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…