“Kripto Baharı Kapıda”: Kış Sonunda Bitiyor Mu?
Ana Sayfa COINTURK “Kripto Baharı Kapıda”: Kış Sonunda Bitiyor Mu?
COINTURK - Kripto Para - 26/05/2020

“Kripto Baharı Kapıda”: Kış Sonunda Bitiyor Mu?

Çoğu önemli isim kripto para kışının nihayet sonlandığını ve baharın kapıda olduğunu düşünüyor.

Her ne kadar 2019’un ortasından bu yanan piyasada zaman zaman yüksek rakamlar görsek de aslında 2018’de başlayan kripto kışın tam anlamıyla son erdiğini ifade edemiyoruz. Dolayısıyla Bitcoin ve kripto para yatırımcıları uzun zamandır kripto kışın net bir şekilde sona ermesini bekliyor. Kripto Bahar Forbes’un haberine göre dünyanın en ünlü sosyal medya platformlarından Reddit’in kurucu ortağı ve kripto para borsası Coinbase’in ilk yatırımcılarından olan Alexis Ohanian, piyasadaki verileri değerlendirdiğinde kripto baharın yakın zamanda başlayacağını ifade etti. Ohanian, Yahoo Finance Live’a verdiği demeçte, “Şu anda en üst düzey mühendisler, ürün geliştiriciler ve tasarımcılar olarak Blockchain’in üzerinde gerçek çözümler oluşturma açısından gerçekten bir kripto baharı geldiğini görüyoruz.” ifadelerini kullandı ve “Bu da uzun vadeli değer yaratmanın en iyi işaretidir.” sözleri ekledi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ohanian’ın düşünceleri, bu ayın başında “dördüncü kripto döngüsünün” ufukta olduğunu ifade eden Silikon Vadisi girişim sermayesi şirketi Andreessen Horowitz’in görüşleri ile de uyuluyor. Ünlü firma bu dördüncü dalga ile kripto kışın kesin olarak biteceğini ve Bitcoin öncülüğünde tüm kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini ifade etmişti. En İyi Performans: Bitcoin Koronavirüs pandemisinin etkisiyle tüm ekonomide bir durgunluk başlayınca kaçınılmaz olarak finansal kriz yaşanmaya başladı. Bunun etkisi ile 12 Mart’ta tüm piyasarla birlikte kripto para piyasasında da bir çöküş yaşadı ve Bitcoin fiyatı 3.800 doları gördü.

Ancak daha sonra Bitcoin sergilediği fiyat performansı ile yılın en iyi performans gösteren varlığı oldu. Bitcoin’in performansını değerlendiren ve 2012 yılında Coinbase‘e yatırım yapan Ohanian, “gördüğümüz trendlerin oldukça etkileyici olduğunu” dile getirdi. Bunun yanında kripto baharın yakın zamanda başlayacağını düşünen ünlü isim yaptığı açıklamalarda kripto yatırımından da bahsetti ve “Uzun süredir varlıklarımın arasında kripto paralar da var ve hala bu konuda oldukça iyi hissediyorum. Çok fazla değiştirmek istemiyorum çünkü kripto paraların ihtiyatlı bir çit olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…