“Koronavirüs Bitcoin Fiyatını 100.000 Dolar Yapacak!”
Ana Sayfa Bitcoin “Koronavirüs Bitcoin Fiyatını 100.000 Dolar Yapacak!”
Bitcoin - 07/03/2020

“Koronavirüs Bitcoin Fiyatını 100.000 Dolar Yapacak!”

Coronavirüs Bitcoin fiyatını etkileyebilecek mi?

Daha önce Bitcoin (BTC) hash rate konusunda yaptığı başarılı fiyat tahmini ve BTC yorumu ile tanınan ünlü televizyon sunucusu Max Keiser, yeni yaptığı açıklamasında yine oldukça olumlu konuştu. 5 Marrt tarihinde konuşan Keiser, 2020 yılının sonlarına doğru Bitcoin’in 100.000 dolar olacağını ve ünlü Bitcoin eleştirmeni Jamie Dimon‘ın ABD’den para dileneceğini vurguladı.

Küresel paniğin Bitcoin’in yükselişini özellikle bu sene olumlu etkileyeceğini düşünen Keiser, BTC’nin artık küresel finans krizinin ikinci kısmını tecrübe edeceğini düşünüyor. Şimdiden birim fiyat olarak 10.000 dolara yaklaşan Bitcoin’in yeni kriz ile beraber rekor üzerine rekor kıracağını vurgulayan sunucu, umut veren Bitcoin yorumunda bulundu: 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

“Bu, Bitcoin fiyatını 100.000 dolar ve ötesine götürecek olan küresel finans krizinin ta kendisidir.”

Daha önce Bitcoin hakkında çok sert eleştirilerde bulunan JP Morgan CEO’su Jamie Dimon’ın bile daha fazla BTC satın almak için ABD Federal Rezerv’e yalvaracağını belirten Keiser, Bitcoin’in artık alınması çok zor bir hale geleceğinin de altını çizdi. Koronavirüs Bitcoin’i Etkileyebilir Mi? Aslında coronavirüs ve Bitcoin arasında bağ kuran tek isim Keiser değil. Bundan kısa süre önce Ömer Özden de coronavirüs’ün Bitcoin fiyatını yükselttiğini ve böyle giderse daha da yükseltebileceğini belirtmişti.

Ömer Özden’in açıklamaları tepki çekse de, görünüşe göre BTC gerçekten de krizin artması ile beraber yükselişe geçmeye hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…