MEXC
İşte Coinbase’in Al-Sat Tahtasında Zirveye Oturan Altcoin’ler!
İşte Coinbase’in Al-Sat Tahtasında Zirveye Oturan Altcoin’ler!

İşte Coinbase’in Al-Sat Tahtasında Zirveye Oturan Altcoin’ler!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase borsasının 19 Kasım’da sona eren haftadaki hacim dağılımı raporu, Shiba Inu yatırımlarının soğuduğunu al-sat işlemlerindeki düşüşü ortaya koyuyor. Ancak SHIB bir çok büyük hacimli altcoin projesinin hala önünde. İşte ayrıntılar…

Coinbase raporuna göre SHIB soğumaya rağmen üçüncü sırada kalabiliyor

Coinbase Institutional’ın 19 Kasım tarihli haftalık raporuna göre SHIB, Nasdaq listesindeki kripto borsasındaki toplam cironun %6.72’sini oluşturarak Bitcoin ve Ethereum ardından üçüncü sıraya geriledi. Dogecoin katili olarak da bilinen Shiba, önceki iki hafta içinde Coinbase’in hacim sıralamasında zirveye yerleşti ve 11 Kasım’a kadar olan yedi gündeki toplam aktiviteye %16,6 ve 5 Kasım’a kadar olan yedi gündeki toplam etkinliğe %25 katkıda bulundu.

Bununla birlikte, SHIB, Solana ve Polkadot’un, ölçeklendirme çözümü Polygon’un ve merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in yerel kriptosu LINK gibi önde gelen kripto para birimlerinin hala önünde. Bireysel yatırımcı ağırlıklı token, Ekim ayının ikinci haftasından bu yana sürekli olarak en çok işlem gören üç kripto paradan biri oldu. Coinbase, 19 Kasım tarihli haftalık raporunda şu tabloyu paylaşıyor:

TweetTelegramWhatsApp

kriptokoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!