sikayetkripto
Genesis Olayından Sonra Gözlerin Üstünde Olduğu Grayscale’den Basın Açıklaması!
Genesis Olayından Sonra Gözlerin Üstünde Olduğu Grayscale’den Basın Açıklaması!

Genesis Olayından Sonra Gözlerin Üstünde Olduğu Grayscale’den Basın Açıklaması!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Digital Currency Group (DCG) bünyesindeki Genesis şirketinin kredi bölümünün para çekimlerini durdurmasının ardından gözler diğer bir DCG şirketi Grayscale üzerine çevrilmişti.

Grayscale, bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında ürünlerinin Genesis ile herhangi bir bağlantısı olmadığını ve tüm ürünlerinin faal durumda olduğunu söylemişti.

Grayscale Resmi Basın Açıklaması Yayınladı

Şirket son gelişme olarak konuyla ilgili bir basın açıklaması yayınladı. İşte Grayscale’in konuyla ilgili açıklaması:

“Dünyanın en büyük dijital para varlık yöneticisi olan Grayscale Investments, şirketin dijital varlık ürünlerinin altında yatan varlıkların emniyet ve güvenliğinin son piyasa olaylarından etkilenmediğini ve her zamanki gibi çalışmaya devam ettiğini bugün yeniden teyit etti.

Grayscale’in bağlı kuruluşu Genesis Global Trading Inc’in bir iştiraki olan Genesis Global Capital LLC, bugün para çekme işlemlerini ve yeni kredi alımlarını geçici olarak askıya aldığını duyurdu. Genesis Global Capital, herhangi bir Grayscale dijital varlık ürünü için karşı taraf veya hizmet sağlayıcı değildir ve bu nedenle, son duyurusu herhangi bir Grayscale dijital varlık ürününün faaliyetlerini etkilemeyecektir.

Grayscale ve Grayscale’in dijital varlık ürünlerinin, her bir dijital varlık ürününü yöneten tröst sözleşmesi veya limited şirket sözleşmesi hükümleri uyarınca ürünlerinin temelini oluşturan dijital varlıkları teminat altına alması yasaktır ve varlıkların saklayıcısı Coinbase Custody Trust Company LLC’nin de ürünlerin ilgili saklama sözleşmelerinde belirtildiği üzere, bu tür faaliyetlerde bulunması yasaktır.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
USDC Sahibi Circle, FTX'te Kaybettiği Para Miktarını Açıkladı!

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein ise şirketin basın açıklamasına göre konuyla ilgili şunları söyledi:

“Grayscale’in dijital varlık ürünleri, yatırımcılara kripto para ekosistemine güvenli ve şeffaf erişim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu birçokları için zor bir dönem olsa da, Grayscale ekibi kripto endüstrisinin geleceğine olan güvenini sarsmadan sürdürüyor.

Ekibimiz yatırımcılarımız için daha fazla düzenleyici netliği savunuyor ve savunmaya devam edecek ve önümüzdeki aylarda bu konuda olumlu bir ivme görmeyi umuyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!