Geliyor! Bu Altcoin 6 Aralık’tan Önce En Az Yüzde 20 Yükselebilir!
Geliyor! Bu Altcoin 6 Aralık’tan Önce En Az Yüzde 20 Yükselebilir!

Geliyor! Bu Altcoin 6 Aralık’tan Önce En Az Yüzde 20 Yükselebilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Temel ve teknik analiz son günlerin en gözde altcoin’lerinden birisinin 6 Aralık’a kadar en az yüzde 20 yükselebileceğini gösteriyor.

10:30
2 Aralık 2022

Okuma Süresi: 3 Dakika Chainlink (LINK) 21 Kasım’dan bu yana yüzde 30 yükseldi. Yazım sırasında 7,58 dolardan işlem görüyordu ve düşüş emri bölgesi hedefine doğru yüzde 20’lik potansiyel bir rallinin eşiğindeydi. Öte yandan Chainlink Labs, kullanıcıların borsaların “Rezerv İspatı”nın doğru ya da yanlış olduğunu teyit etmesine ve belirlemesine olanak tanıyan şeffaf bir “Rezerv İspatı” sistemi başlattı. Buna ek olarak, LINK 6 Aralık 2022 tarihinde stake hizmetini başlatacak.

İçerik Rehberi

Boğalar LINK İçin Yeniden Harekete Geçecek mi?Chainlink Yatırımcıları Karda Boğalar LINK İçin Yeniden Harekete Geçecek mi? LINK, çöküş öncesi değerini yeniden kazanabilir görünüyor ancak Eylül ayından bu yana 8,097 dolarda bulunan kilit bir dirençle karşı karşıya. Fiyat düzeltmesi başlamadan önce 4 Kasım’da bu direnci kıran altcoin, düzeltmenin ardından yeni bir ralli için harekete geçmiş ancak kripto para borsası FTX’in iflası yükseliş trendinin düşüş trendine dönmesine neden olmuştu. LINK şu anda FTX krizi öncesi 9,5 dolar seviyesini hedefliyor. Hedef, önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde 8,965 dolar ila 9,5 dolar arasındaki düşüş emri bloğu arasında olabilir. Hem Göreceli Güç Endeksi (RSI) hem de Dengelenmiş Hacim (OBV) teknik göstergeleri boğaların bunu başarabileceğini gösteriyor. Bu yazının hazırlandığı sırada Chainlink için RSI 57 seviyesindey, aşırı satım giriş alanını çevreleyen alt bölgelerden yükselmiş durumda. Bu, boğaların piyasa üzerinde istikrarlı bir şekilde etki kazandığını gösteriyor. OBV de son birkaç günde sert bir yükseliş gördü ve bu, alım baskısını artırabilecek büyük bir işlem hacmine işaret ediyor. Bu nedenle, LINK yüzde 61,8 ve yüzde 78,6 Fib direnç seviyelerini geçebilir. Ancak, 7,245 dolardaki desteğin altında bir günlük kapanış yukarıdaki önyargıyı geçersiz kılabilir. Böyle bir durumda, LINK yüzde 38,2 Fib seviyesinde (7,038 dolar) yeni bir destek bulabilir. Bu Fibonacci seviyesi civarında stop olmak long işlemler için iyi bir risk-ödül oranı sunuyor. Chainlink Yatırımcıları Karda Kripto veri platformu Santiment’e göre, 365 günlük MVRV pozitif bölgede yer alıyor ve uzun vadeli Chainlink yatırımcılarının kar ettiğini gösteriyor. İlginç bir şekilde, kısa vadeli Chainlink yatırımcıları da karda. Dahası, LINK’in ağ büyümesi 26 Kasım’dan bu yana arttı. Aynı dönemde LINK’in fiyatı da arttı. Bununla birlikte, ağ büyümesi bu yazının hazırlandığı sırada bir miktar düştü. Eğer Bitcoin 17 bin dolar seviyesinin üzerine çıkar, bu seviyenin üzerinde kalarak yükselişini sürdürürse LINK’in beklenen yükselişi yapması beklenebilir. Bununla birlikte, BTC’ye yönelik herhangi bir düşüş eğilimi LINK’in fiyatındaki toparlanmayı baltalayabilir. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!