sikayetkripto
Efe Bulduk Yorumladı: Dev Bitcoin Borsası FTX Hacklendi mi?
Efe Bulduk Yorumladı: Dev Bitcoin Borsası FTX Hacklendi mi?

FTX Çöküşünden Zarar Görenlerin Sayısı Ortaya Çıktı: Ne Kadar Alacaklı Var?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX, borsanın iflas sürecine ilişkin ilk esaslı görüşünü iflas ilanından günler sonra sundu. Bununla beraber şirketin iflasa sürüklenişini açıklamaya çalışan bir mahkeme dosyasına göre FTX’in 1 milyondan fazla alacaklısı olabilir.

Yeni Dosyalara Göre FTX’in Yeni Yönetimi Düzenleyicilerle Temas Halinde, 1 Milyondan Fazla Alacaklısı Olabilir

Pazartesi günü geç saatlerde federal mahkeme veri tabanı sistemi PACER’e sunulan belge, kripto borsasının iflas başvurusunda bulunmadan önceki son gününe ve süreçte geçen ilk birkaç gününe gerçek bakışı sağladı.

FTX’in yeni CEO’su, deneyimli iflas denetçisi John J. Ray III, şirketin sayısız yan kuruluşu ve ilgili iflas süreçleri üzerinde yasal, siber güvenlik ve adli danışmanlarla birlikte çalışıyor.

FTX ayrıca FTX Trading’e eski Bölge Yargıcı Joseph Farnan; West Realm Shires Inc’e Mitchell Sonkin; Alameda Research’e Matthew Rosenberg ve Clifton Bay Investments’a Rishi Jain’in de aralarında bulunduğu yeni yöneticiler atadı.

FTX Cuma sabahı iflas başvurusunda bulundu ve 10 ila 50 milyar dolar arasında varlık ve yükümlülüğü ile 100.000’den fazla alacaklısı olduğunu söylemişti. Ancak kesinleşmemiş rakamın 1 milyon üzerinde olduğu düşünülüyor.

Pazartesi günkü başvuruda, borsanın şu anda hangi varlıkları veya yükümlülükleri talep edebileceği sorusuna değinilmedi. Ancak yeni liderlik ekibinin varlıklarını “güvence altına almak ve toplamak” için çalıştığı belirtildi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTX Çöküşü Sonrası Binance Borsasından Ne Kadar Bitcoin Çekildi: Rekor Kırıldı!

“FTX, geçtiğimiz Cuma günü bu iflas davalarının acil olarak açılmasını gerektiren ciddi bir likidite kriziyle karşı karşıya kaldı.

Bankman-Fried, FTX’in iflas başvurusunda bulunduğu gün görevinden istifa etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!