NFTPump
Ethereum’un Son Proof of Work Bloğunda Gizli Mesaj Ortaya Çıktı: İşte O Yazı!
Ethereum’un Son Proof of Work Bloğunda Gizli Mesaj Ortaya Çıktı: İşte O Yazı!

Ethereum’un Son Proof of Work Bloğunda Gizli Mesaj Ortaya Çıktı: İşte O Yazı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Merge 15 Eylül’de 15537394 blok numarasında başarıyla tamamlandı. Son Proof of Work (PoW) ve ilk Proof of Stake (PoS) blokları VanityBlocks ve HashKey Capital tarafından topluluk için gizli mesajlar içermesiyle dikkat çekti.

Ethereum Blok Üreticileri Son PoW ve İlk PoS İşlemlerinde Gizli Mesajlar Bıraktı

Kripto topluluğu, kripto para tarihinde en çok beklenen ve karmaşık yükseltmeyi yaşadı. Ethereum Mainnet (yürütme katmanı) nihayet 15 Eylül’de 15537394 blok seviyesinde Beacon Chain (mutabakat katmanı) ile birleşti.

Bu gelişme ile birlikte ETH’nin toplam enerji tüketimi yaklaşık olarak %99.95 oranında azaltıldı.

Son PoW bloğu F2Pool tarafından üretildi ve yalnızca 1 işlem ve 1 sözleşme içi işlem içerdi. VanityBlocks tarafından yapılan işlemdeki mesajda Amerikalı etnobotanikçi ve mistik Terence McKenna’dan bir alıntı var:

“Bir söz verin ve doğa bu söze imkansız engelleri ortadan kaldırarak karşılık verecektir. İmkânsız hayali kurun ve dünya sizi ezmeyecek, aksine yukarı kaldıracaktır. İşin püf noktası budur.”

Aslında bu alıntı Ethereum geliştiricilerinin, araştırmacılarının, koordinatörlerinin, müşterilerinin ve Birleştirmeye dahil olan diğerlerinin sıkı çalışmasıyla ilgiliydi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ethereum Merge Sonrası Vitalik Buterin ve Binance CEO'sundan İlk Açıklamalar!

Dahası, uzun yıllar boyunca sürekli kodlama, yükseltmeler, testler ve düzeltmeler Ethereum’un PoW’dan PoS’a başarılı bir şekilde geçiş yapmasını sağladı.

Buna ek olarak, HashKey Capital ilk PoS bloğundaki bir işlemde de şu mesaj bıraktı:

“Blockchain İnovasyonunun Bir Sonraki Dalgasına Güç Vermek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!