Ethereum’u Bir Düzeltme Hareketi Mi Bekliyor?
Ana Sayfa Altcoin Ethereum’u Bir Düzeltme Hareketi Mi Bekliyor?
Ethereum - 08/06/2020

Ethereum’u Bir Düzeltme Hareketi Mi Bekliyor?

Analistlere göre ETH’u bir düzeltme hareketi bekliyor.

Elde edilen verilere göre piyasa hacmi bakımından en iyi ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) geçtiğimiz ay diğer kripto paralardan çok daha iyi performans sergiledi. Geçtiğimiz ay %16 gibi gözle görülür bir artış sergileyen ETH’nin karşısında Bitcoin %4 düşüş gösterirken, XRP ve BSV gibi bazı altcoin’ler yaklaşık %10 düştü. Birçok kişi ETH’daki bu yükselişin devam edeceğini düşünüyor olsa da bazı analistler yakın zamanda bir düzeltmenin yaşanabileceğine inanıyor.

ETH Düzeltmesi Elliot Wave analisti Oye Beto Ethereum fiyatı ile ilgili yaptığı açıklamalarda ETH’nin 220 dolara kadar gerileme yaşayacağı bir grafikte bulunduğunu dile getiriyor.

Öte yandan “yatırımcı duyarlılığı ve psikolojisindeki kalıcı değişimlerle ilgili uzun vadeli fiyat modellerini arayan bir teknik analiz yöntemi” olarak tanımlanan Elliot Wave göstergesine göre, Ethereum’u bir düşüş bekliyor. Ayrıca ETH’nin düşme ihtimali olduğunu ifade eden tek analist Oye Beto da değil.

Piyasanın önemli analistlerinden “Crypto_ISO” paylaştığı bir grafik ile yaptığı açıklamalarda, Ethereum yatırımcılarının yakın zamanda gerçekleşecek bir düşüşe hazır olması gerektiğini dile getirdi. Çünkü analistin açıklamalarına göre ETH’daki teknik göstergeler düşüş trendini işaret ediyor. Ayrıca analiste göre 200 dolarlık seviye bu düşüş sırasında kilit noktayı oynama potansiyeline sahip. Bitcoin ve Ethereum Öte yandan yapılan açıklamalara göre Ethereum, yakın zamanda Bitcoin’den daha kötü performans göstermeye başlayabilir. Bitconist’in haberine göre 2018’in ortasında Bitcoin’in 3,200 dolara düşeceğini tahmin eden analist, ETH’nin yalnızca birkaç gün daha BTC’den daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü ifade etti.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…