Ethereum’da (ETH) Çok Beklenen Haber Sonunda Geldi!
Ana Sayfa Altcoin Ethereum’da (ETH) Çok Beklenen Haber Sonunda Geldi!
Ethereum - 3 hafta önce

Ethereum’da (ETH) Çok Beklenen Haber Sonunda Geldi!

Ethereum test ağından iyi haber geldi!

Ethereum son günlerde sadece DeFi sektöründeki büyüme ile anılıyor olsa da bir diğer önemli gelişme konusunda ciddi seviyede yol kat edildiği ortaya çıktı.  Ethereum ağının ölçeklenebilirlik ve tıkanma sorununun en büyük çözümü olan ETH 2.0 güncellemesinin son hız geliştirilmeye devam ettiği biliniyor.

Kısa süre önce yayınlanan ETH 2.0 test ağının şimdiden oldukça önemli bir noktaya ulaştığı belirtildi. Şu an için test ağında 37.490 validator yani onaylayıcı bulunduğu, ağın yayınlanmasından yaklaşık 1 hafta sonra ise 1 milyon ETH rekorunun kırıldığı belirtiliyor.

GöETH Miktarı Rekor Kırdı Medalla, gerçek ETH token’larının kullanılmadığı bir test ağı konumunda. Ağda bunun yerine Göerli test ağı Ethereum’u yani GöETH kullanılıyor ve onaylayıcılar buna bağlı olarak Staking ödülleri elde ediyor. Resmi ETH 2.0 Launcphad verilerine bakıldığında şu ana kadar 1,8 milyon GöETH’nin Stake edildiği görülüyor.

Serenity olarak bilinen asıl güncellemeye başarılı bir şekilde ilerlenmesi kesinlikle ETH fiyatının bugün artış yaşamasını sağlayan sebep oldu. ETH yatırımcılarının ETH 2.0 güncellemesi hakkındaki belirsizliği, verilerin açıklanması ile beraber bir nebze de olsa ortadan kalkmış olabilir.

ETH fiyatına yönelik yatırımcı hissiyatına da bakıldığında şu an için genel bir yükseliş beklentisi yaşandığı görülüyor.

ETH fiyatının yıl sonuna yaklaşıldıkça artması ise herkes tarafından beklenen bir şeydi.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…