ETH/USD Teknik Analizi, Ethereum Fiyat Tahmini
Ana Sayfa Altcoin Ethereum Yorumları: ETH/USD Teknik Analizi 22/04/2020
Analiz Haberleri - 22/04/2020

Ethereum Yorumları: ETH/USD Teknik Analizi 22/04/2020

Ethereum’un yükselişi nereye kadar devam edecek?

Ethereum (ETH) bu yazının kaleme alındığı an itibariyle haftanın zirvesi olan 190 dolardan yaklaşık olarak %7 geride olsa da önemli yükseliş sinyalleri göstermeye başladı. Son 24 saat içerisinde %3 artış elde eden ETH/USD işlem çiftinin kritik 175 dolar direncini kırdığı görülüyor.

Ethereum YorumlarıEthereum Alınır Mı? Ethereum Yorumları Ethereum’un şu an için aşması gereken en büyük engel ise 100 saatlik basit hareketli ortalama olarak gözüküyor. Eğer fiyat 100 saatlik basit hareketli ortalamanın da üzerine çıkabilir ve 176 doları hacimli bir şekilde kırabilirse fiyatın 190 dolara kadar hızlı bir şekilde yükselmesi kartlarda yer alabilir. ETH geçtiğimiz günlerde 185 dolar seviyesini test ettikten sonra sert bir düşüş yaşamış, %23,6’lık Fibonacci geri çekilme noktasının altına düşmüştü. 189 dolar ile 165 dolar noktalarından başlayan trendin içerisinde yer alan ETH, %50’lik Fibonacci seviyesi ile kesişen trende girmeyi başarırsa 176 doları destek noktasına dönüştürebilir. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz.

Ethereum Alınır Mı? Bu da boğalara kısa vadede daha fazla yükseliş şansı verecek ve alış baskısını arttıracaktır. Yükselişin devam etmesi ve 176 doların üzerindeki kırılmanın artması için 173 dolar seviyesinin altına inilmemesi gerekiyor. 173 dolar şu an için kritik bir direnç olarak karşımıza çıkıyor ve bunun altına inilmesi durumunda sırada 167 doların olduğu görülüyor. 167 dolara kadar düşmemesi ve haftalık kapanışın 176 doların üstünde kalması durumunda Ether almak ciddi bir kazanç getirebilir. ETH/USD grafiğindeki MACD indikatörü hala ayıların baskısı altında. Saatlik RSI indikatörüne baktığımızda ise ETH/USD’nin yeniden 50 seviyesinin üstüne çıkmak için çırpındığı görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…