ETH/USD Teknik Analizi, Ethereum Fiyat Tahmini
Ana Sayfa Altcoin Ethereum Yorumları: ETH/USD Teknik Analizi 20/05/2020
Analiz Haberleri - 20/05/2020

Ethereum Yorumları: ETH/USD Teknik Analizi 20/05/2020

Son günlerde yerinde sayan Ethereum’un fiyatı nereye gidiyor?

Ethereum (ETH) son günlerde lider kripto para birimi Bitcoin ’e karşı yükselişe geçti ve BTC ’nin beklenmeyen yükselişinden elde ettiği üstünlüğünü eşitlemiş oldu. Nisan ayında 0,0260 SATS duvarına çarpan ETH ’nin şu an en büyük hedefi bunun üzerine çıkmak ve daha önce kıramadığı direnci kırmak gibi gözüküyor.

Ethereum YorumlarıEthereum Alınır Mı? Ethereum Yorumları Ethereum teknik analizine bakıldığında hafta sonu esnasında 50 günlük basit hareketli ortalamanın aşıldığı ve fiyatın önemli bir destek elde ettiği görülüyor. Buna rağmen 4 saatlik grafikteki 100 günlük basit hareketli ortalama ise hala direnç olarak gözüküyor. ETH/USD teknik analizi, 210 doların destek olduğunu ve bir süre daha fiyatın bu seviye üzerinde kalabileceğine işaret ediyor. Fiyat bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 213 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve teknik görüntü oldukça stabil. Bu da önümüzdeki günlerde ETH fiyatında bireysel bir hareket görmeyebileceğimiz anlamına geliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ethereum Alınır Mı? Ancak eğer trend çizgisinde bir kırılma olursa Ethereum ’un 200 dolar bandına kadar gerilemesi oldukça muhtemel. Hareketli ortalamalara bakıldığında şu an için 200 günlük basit hareketli ortalamanın önemli bir direnç olduğu söylenebilir. Eğer ETH yükselişini devam ettirecek olursa ilk olarak 217 dolar test edilecektir. Bunun devamında 222 dolar ve son olarak 225 dolar önemli direnç noktalarını temsil ediyor. Düşüş noktasında da en güçlü desteklerden birisinin aynı zamanda psikolojik bir seviye olan 200 dolar olduğu görülüyor.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…