ETH/USD Teknik Analizi, Ethereum Fiyat Tahmini
Ana Sayfa Altcoin Ethereum Yorumları: ETH/USD Teknik Analizi 1/04/2020
Analiz Haberleri - 01/04/2020

Ethereum Yorumları: ETH/USD Teknik Analizi 1/04/2020

Ethereum (ETH) teknik analizi ve yorumları ilerleyen günlerde yatırımcıları nelerin beklediğini gösteriyor?

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) bu hafta kısa vadeli bir üçgen formasyonuna girdiğinin sinyallerini paylaşmıştı. Destek bölgesinden sıçrama yapan ETH, şu an için bu üçgenin konsolidasyon aşamasında gibi gözüküyor.

Ethereum YorumlarıUzmanların Ethereum Yorumları 2020 Ethereum Yorumları ETH geçtiğimiz günlerde 125 dolara kadar gerilese de trend çizgisi ile beraber yeniden yükselişe geçti ve 130 dolar bandının üzerine çıktı. Şu an için güçlü bir direnç noktası ile karşı karşıya kalan ETH’nin daha fazla ilerleyebilmesi için üst sınırını kırması gerekiyor. Yukarı yönlü olasılıklara bakıldığında ilk direnç noktasının 135 dolarda yer aldığı görülüyor. Bu direnç noktasını ise daha üst sınırdaki 140 dolar takip ediyor. Eğer ETH başarılı bir ralli ve alış baskısı ile bu iki seviyenin de üstüne çıkabilirse sırada 146, 155 ve 165 dolar olduğu görülüyor. 165 dolar .382’lik Fibonacci geri çekilmesinin de kesişim noktası olarak gözüküyor. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz. Uzmanların Ethereum Yorumları 2020 RSI, yeniden 50 seviyesine yükseldi ve bu da boğaların yavaş yavaş gelmekte olduğunu gösteriyor. Yine de boğaların tam kontrolü aldığını söylemek için henüz oldukça erken. ETH/USD işlem çifti bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 133 dolardan işlem görüyor ve 135 doların yakında aşılabileceği görülüyor.

Eğer ETH 135 doları aşıp burada bir kapanış gerçekleştirirse yatırımcıların 130 dolar korkuları biraz daha uzakta kalabilir. Yine de genel gidişat için lider kripto para birimi Bitcoin’in hareketleri oldukça önemli. Burada yer alan bilgi, yorum ve değerlendirmeler Yatırım Danışmanlığı Kapsamında DEĞİLDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…