Analistten Sert Ethereum Uyarısı: Yüzde 50’ye Hazır Olun!
Ana Sayfa Altcoin Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı
Ethereum - 20/09/2020

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı!

Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişelendiren bir konu, katlanarak artmaya ve daha büyük bir sıkıntı olmaya devam ediyor. Ethereum, toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olsa da çok fazla rakibe sahip ve söz konusu rakiplerin ETH’nin açığını kolladığı bilinmekte.

Aslında Ethereum’un açık noktası bilinse de şu an için hiçbir rakip buna karşı öne geçecek yenilikler sunamadı. Ethereum ağının yıllardır devam eden ölçeklenebilirlik ve tıkanıklık sorunu, birçok yatırımcıya zor anlar yaşatsa da yaıtrımcılar daha iyi bir alternatif olmadığı için bunu kullanmaya devam ediyor.

ETH Ağındaki İşlem Ücretleri İki Katına Çıktı

Özellikle geçtiğimiz aylarda ETH işlem ücreti ortalamasının 15 doları gördüğü günlerde birçok yatırımcı alternatif olarak Tron ağına geçmiş ve JUST isimli kripto paranın fiyatında önemli bir artış yaşatmıştı. Ethereum işlem ücretleri her zaman yüksek olsa da özellikle son haftalarda bunun iki katına çıktığı ve ağın durma noktasına geldiği biliniyor.

Ethereum tabanlı merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap’ın kendi kripto parası UNI‘yi piyasaya sürmesi de Ethereum’un kanayan yarasına tuz basmış oldu. Geçtiğimiz haftadan beri Ethereum ağındaki ortalama işlem ücretlerinin iki katına çıktığı ve 15 dolara kadar ilerlediği görülüyor.

Eğer Ethereum yakın zamanda veya ETH 2.0 güncellemesi ile bu artışa çözüm bulamazsa, alternatif ağlara olan ilgi daha da artacak ve ETH düşüşe geçecektir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum Yorumları: ETH/USD Teknik Analizi 16/09/2020

Ethereum fiyatı 400 dolar direncini kıracak mı? Bugün ve neredeyse bu hafta lider kripto p…