Ethereum için iyi haber
Ana Sayfa Kripto Para Ethereum (ETH) Yatırımcılarına İyi Haber!
Ethereum - 15/12/2019

Ethereum (ETH) Yatırımcılarına İyi Haber!

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), son günlerde yaşadığı düşüş ile yatırımcılarını bir miktar üzse de, ABD’den gelen iyi bir haber ile yeniden yükselişe geçme ihtimalini elde etti.

Fidelity’den Ethereum (ETH) Müjdesi Wall Street devi Fidelity’nin kripto para iştiraki Fidelity Digital Assets Başkanı Tom Jessop, verdiği en güncel röportajda ETH için önemli açıklamalarda bulundu. Ethereum hakkında ”çok fazla çalışma gerçekleştirdiklerini” belirten Jessop, temel olarak kurumsal yatırımcılara alım satım veya depolama hizmeti sunmakta. Şu an sadece lider kripto para birimi Bitcoin‘i (BTC) destekleyen Fidelity, Başkan tarafından bizzat yapılan açıklamaya göre 2020 yılında Ethereum da desteklemeye başlayabilir.

Jessop röportajın devamında ilk olarak Bitcoin’i seçmelerinin en büyük sebebinini kurumsal yatırımcıdan gelen talep olduğunu vurguladı ve benzer bir talep görürlerse ETH’yi de listeleyebileceklerini ifade etti. Fidelity aslında geçtiğimiz haftalarda New York’un finansal regülatöründen bölge içerisinde kripto para hizmeti vermek için gerekli olan BitLicense’i de elde etmişti.

Fidelity’nin hem BitLicense alması, hem de Ethereum gibi ek bir kripto para birimi listelemeyi hedeflemesi, Wall Street ve geleneksel finans dünyası ile kripto para dünyası arasındaki köprüyü tahmin edilemeyecek kadar büyütecektir. Bu da doğal olarak daha fazla likidite ve alım anlamına gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…