Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Beklenen An Gelmiş Olabilir
Ana Sayfa Altcoin Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Beklenen An Gelmiş Olabilir
Ethereum - 2 hafta önce

Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Beklenen An Gelmiş Olabilir

Ünlü analist Ethereum fiyatı için tahminini açıkladı.

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), lider kripto para birimi Bitcoin’in yükselişine eşlik ederek düştüğü noktadan yükselmeyi başardı.

Fiyat özellikle son 24 saat içerisinde ciddi bir yükseliş elde etti ve düşüş trendini tam anlamıyla bozdu. ETH/USD işlem çifti kritik 380 dolar direnç noktasına kadar yükseldi ve burayı test ettikten sonra 374 dolara kadar geriledi. 380 dolar direncinin iki kere test edilmesi aslında bu direncin zayıfladığını ve yakında bunun kırılabileceğini gösteriyor.

Tarihsel olarak da ETH için pivot nokta rolü oynamış olan 380 doların kırılması kesinlikle yeni bir yükseliş trendini getirebilir. Ethereum 400 Dolara Kadar Yükselebilir Eğer ETH fiyatı bu seviyeyi birkaç gün içerisinde kırmayı başaramazsa, yeniden hafif bir düşüş ivmesi görülebilir.

Kripto para analistleri ise Ethereum’un bu direnç noktasını kırıp yükselmeye devam edeceğini düşünmekte. Kripto para analisti Chase NL, 368 dolar seviyesinden long pozisyon açtığını belirtti.

Analist bu açıklaması ile aslında 368 dolardan itibaren yükseliş beklediğini, ancak olur da bir düşüş yaşanırsa 361 doların kritik olduğunu belirtti. Ünlü uzman, 368 dolardan açtığı ETH long pozisyonunu 400 dolarda kapatmak istediğini yani 400 dolara kadar yükseliş beklediğini belirtti.

Yani ETH fiyatının yükselişi 400 doların üstüne kadar çıkılmasını sağlayabilir ve yeni bir parabolik rallinin fitilini ateşleyebilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) 13.000 Doları Gördü! Ralli Nerede Bitecek?

Bitcoin fiyatının yükselişi nerede duracak? İlk ve hala lider kripto para birimi Bitcoin 2…