NFTPump
Opensea’nin NFT Satışları 20 Milyar Dolar Hacmini Aştı!
Opensea’nin NFT Satışları 20 Milyar Dolar Hacmini Aştı!

En Büyük NFT Platformu OpenSea, Bir Kripto Para Ağı İçin Daha Destek Vereceğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea, Salı günü yaptığı açıklamada, kripto para ağı Arbitrum’u desteklemeyi planladığını ve içerik oluşturucuların bu Ethereum roll-up’ında üretilen NFT’leri listelemelerine olanak tanıyacağını belirtti.

Söz konusu pazar yeri, Çarşamba gününden itibaren içerik oluşturucuların ağ üzerinde NFT satışıyla ilgili ücretleri belirleyebileceklerini söyledi.

OpenSea, Smolverse, GMX Blueberry Club ve Diamond Pepes dahil olmak üzere Arbitrum’da halihazırda mint edilmiş birkaç koleksiyonu desteklemeyi planladığını söyledi.

OpenSea Son Zamanlarda Çok Sayıda Kripto Para Ağını Bünyesine Katmıştı

OpenSea şu anda Ethereum, Polygon, Klaytn ve Solana üzerinde basılan NFT’leri sunuyor. NFT Scan’in verilerine göre, Arbitrum’daki NFT’lerin toplam hacmi 9.722 ETH olup, bu rakam Ethereum’daki yaklaşık 23.5 milyon ETH’lik toplam NFT hacmiyle kıyaslandığında oldukça düşük kalmaktadır.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
NFT Platformu OpenSea'nin Insider Trading Davasında Sıcak Bir Gelişme Yaşandı!

Geçtiğimiz Perşembe günü tamamlanan ağ Merge işlemi ile Ethereum’un gelişimi, hızı artırmak ve maliyetleri düşürmek için Arbitrum gibi roll-up’lara olan ihtiyacı azaltabilir.

OpenSea, yaratıcıların dijital varlıkları mint edebileceği ve satabileceği başka bir platform sunma konusundaki yeteneği hakkında iyimser olduğunu söyledi. Şirket bir tweetinde “Bu, insanların tercih ettikleri zincirlerde istedikleri NFT’lere erişebildikleri bir web3 geleceği hedefimizi inşa etmenin ilk adımıdır” dedi.

Bilindiği üzere ETH kısa bir süre önce Proof of Work mekanizmasından Proof of Stake mekanizmasına geçmiş ve bu durum oldukça ses getirmişti. Şu an için bu değişimin Ethereum’un fiyatında olumsuz etkileri olduğunu söylemek mümkün olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!