Coinbase’den Devrim Niteliğinde Kripto Para Adres Değişikliği!
Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Coinbase’den Devrim Niteliğinde Kripto Para Adres Değişikliği!
Borsa Haberleri - 28/02/2020

Coinbase’den Devrim Niteliğinde Kripto Para Adres Değişikliği!

Coinbase Wallet, kripto para adreslerinde yaptığı değişimi duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase‘in cüzdan uygulaması Coinbase Wallet, kripto para sektörünün önemli sıkıntılarından birisini çözmek için bir girişimde bulundu. Kripto para sektörüne yabancı kişilerin yatırım yapmadan önce anlamakta ve alışmakta en çok zorlandıkları olaylardan birisi de upuzun ve şifrelenmiş cüzdan adresleri olarak biliniyor.  Borsalardan bağımsız olan cüzdanların kullanımı ve bunların özel anahtarları gibi sorunlar da, zaten sektöre yabancı olan yatırımcıları iyiden iyiye korkutuyor. Coinbase Wallet’dan Kolay Kripto Para Adresleri Müjdesi Coinbase kripto para borsası da bu konuda önemli bir adım atarak, direkt olarak kullanıcı adı ile kripto para gönderme girişimini başlattığını duyurdu.

Coinbase Wallet kullanıcıları bundan sonra birbirlerine sadece uygulamadaki kullanıcı adını kullanarak kripto para gönderebilecekler. Örnek vermek gerekirse, @John kullanıcı adı direkt olarak bir cüzdan adresinin yerini alacak. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz.

Kullanıcılar bu sayede upuzun şifrelenmiş adresleri girmek yerine, direkt olarak akılda kalan kullanıcı isimleri ile işlem yapacaklar. Coinbase Wallet’ın bu yeni uygulamasının Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple (XRP), Stellar Lumens, Dogecoin ve bütün ERC-20 tabanlı token’ları destekleyeceği açıklandı. Bu yeni uygulamanın gizliliğe zarar vereceğini düşünenler için de Coinbase önemli bir adım attı. Cüzdan uygulamasında kullanıcı adını gizli tutabilme opsiyonu mevcut ve isteyen bunu kapatıp normal şekilde işlem yapabilecek.

https://t.co/PKTrG1B5eI

Coinbase kripto para borsası bundan haftalar önce de iki önemli girişimde bulunmuş ve sektörde hala aktif olduğunu göstermişti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…