Ana Sayfa Kripto Para Borsa Haberleri Coinbase CEO’su Geçmiş On Yılı Yorumladı
Analiz Haberleri - 03/01/2020

Coinbase CEO’su Geçmiş On Yılı Yorumladı

Coinbase CEO’su Brian Armstrong 2 Ocak’ta Medium üzerinden yaptığı bir paylaşımla kripto para birimlerinin son 10 yılını yorumladı.

Armstrong’un Yorumları Cointelegraph’ın haberine göre Armstrong’un son on yılda Fred Wilson’ın teknoloji üzerine yazdığı makaleden ilham alan yazısı Bitcoin ile başlıyor. Armstrong, önde gelen kripto para biriminin on yıllık tarihinde bir kez bile başarısız olmadığını belirtti. Bitcoin’in hayatta kalmasıyla ilgili birçok şüpheci açıklama yapılmasına rağmen Armstrong, dijital para biriminin gerçekten başarılı olduğuna dikkat çekti ve şu ifadeleri kullandı:

Bunun yanında Armstrong kripto para borsası Coinbase’in geçtiğimiz on yılda oldukça başarılı olduğunu da şu sözlerle ifade etti: 10 Yılda Gerçekleşenler Armstrong kripto para birimlerinde geride bıraktığımız on yılda anahtar gelişmeler yaşandığını ifade etti ve bu gelişmeleri şu şekilde sıraladı:

  • Bitcoin asla başarısız olmadı: İniş ve çıkışlara rağmen Bitcoin, on yılın en iyi performans gösteren dijital varlığı haline geldi.
  • Coinbase başarısız olmadı: Yıllar geçtikçe Coinbase, kripto para birimlerinin kullanımını daha kolay hale getirdi ve benimsenmeyi sağlamak için bir dizi temel ürün piyasaya sürdü.
  • Rekabet ortaya çıktı: Yeni kripto para birimleri oluşturuldukça ve Blockchain protokolü değişiklikleri ortaya çıktıkça, kripto alanındaki rekabet arttı ve bu yeniliği de artırdı.
  • Balon iddialarından ve çöküşlerden sağ çıkıldı: Balon iddiaları ve yaşanan çöküşlere rağmen kripto para birimleri büyük şirketlerin dikkatini çekmeyi başardı.
  • ICO patlaması ve iflası: İlk para teklifleri (ICO) yapan birçok şirket oldukça fazla fon toplarken, gerçek dünya ürünleri piyasaya sürülemedi.
  • En çok değeri borsalar gördü: Son 10 yılda kriptodaki en iyi iş modellerini borsalar ortaya koydu.
  • Stablecoin kullanımı arttı
  • Kurumsal yatırımlar arttı
  • Düzenlemeler konusunda önemli adımlar atıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…