Ana Sayfa Kripto Para Finans Haberleri CENTEX meraklıları için merkeziyetsiz finans platformu
Finans Haberleri - ICO - 07/12/2019

CENTEX meraklıları için merkeziyetsiz finans platformu

CENTEX, özellikle kripto yatırımcıları ve traderler için tasarlanmış merkeziyetsiz bir finansal platformdur. Kpritopara alım satım işlemlerinin yanı sıra, platform aynı zamanda CENTEX PAY, IEO Launchpad, DEX, CRC-10 ve CRC-20 token ihracı, p2p atomik takas, akıllı sözleşme bazlı otomatik alım satım ve masternodes gibi birçok konuda çözümler sunuyor.

CENTEX PAY – kripto paranızı banka ödemenize veya kredi kartınıza aktarmanızı sağlayan bir mobil çözümdür. Ayrıca CENTEX PAY, dünyadaki herhangi bir şirket için mobil ödeme alımı çözümü sağlayacaktır. Platform, gelişmiş blockchain teknolojisini kullanarak kripto finans merkezi ortamı oluşturuyor. CENTEX’in arkasındaki ekip, dijital varlıklar içeren finansal hizmetleri bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. Dünyanın her yerindeki kripto kullanıcılarına kullanışlı, konforlu, ucuz ve güvenli hizmetler sunma konusunda çok kararlıdır.

CENTEX platformunu diğerlerinden ayıran en önemli özellikler:

  • Güvenlik İstikrarı için merkezi olmayan platform yapısı
  • Dünya çapında 99 ülkede hizmet sunması
  • Kullanıcılarına CENTEX Masternodes (Depositenodes) ağından üretilen günlük ödüller sunmasıdır.

Güvenlik söz konusu olduğunda, CENTEX Bitcoin ağı kadar güçlü ve çok sağlam bir güvenlik sistemi kullanılmaktadır. CENTEX ekibi, veri depolama ve iletimini güvence altına almak için şifreleme çözümleri kullanır. Kullanıcılar, CNTX parasına yatırım yaparak CENTEX topluluğunun bir üyesi olabilir. Topluluğun bir üyesi olarak, platform geliştirmeye ilişkin karar almaya katılım hakkı kazanır. Kullanıcılar CNTX madeni paralarını cüzdanlarında tutarak veya CENTEX para yatırmalarından birine sahip olarak kar elde edebilirler.

Share

CENTEX ekibinin merkeziyetsiz takaslar hakkında söyledikleri:

CENTEX, CNTX tokeni harcanacak gazın (gas fee) yanı sıra temel varlıklarından biri olarak kullanılacağı ana blok zincirin (main chain) bir yan zinciri (side chain) olarak merkeziyetsiz bir borsa geliştirecektir. Bu sayede herhangi bir hesap, herhangi bir token arasında bir işlem çifti oluşturabilir. Dünyanın en hızlı merkeziyetsiz dijital varlık değişimi olacak ve aynı zamanda en üst düzeyde güvenliği sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…