sikayetkripto
Bybit CEO’su Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Açıkladı! Düşüş Nerede Duracak?
Bybit CEO’su Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Açıkladı! Düşüş Nerede Duracak?

Bybit CEO’su Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Açıkladı! Düşüş Nerede Duracak?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para borsası Bybit CEO’su Ben Zhou, ünlü kripto influencer’ı Carl The Moon’a yaptığı açıklamasında ilgi çekici bir Bitcoin fiyat tahmininde bulundu.

Carl, paylaştığı röportajda şu anki ayı piyasasında işlerin nasıl gittiğini sordu. Zhou, soruya şu şekilde bir cevap verdi:

“Hayatta kalmaya çalışıyoruz. Birçok müşterimizin son iki haftada panik yaptığına şahit olduk. Ancak kademeli bir şekilde özellikle son iki gündür insanların geri döndüğünü gördük. Ama genel olarak duyarlılığın düşük olduğunu söyleyebilirim.

Bizim ekibimizde bile zarar gören insanlar oldu, o yüzden kötü zamanlardan geçiyoruz.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
67 Sentten Bitcoin (BTC) Satın Alan Trader Konuştu: Dip ve Tepe İçin İki Seviye Verdi!

Bybit CEO’su, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Paylaştı

Zhou, kripto para borsalarının önümüzdeki dönemde daha zor günler geçirip geçirmeyeceği sorusuna şu yanıtı verdi:

“Borsaların müşterilerin fonlarına dokunmadığını göstermeleri gerekiyor. Bu yüzden onaylanmış bir rezerv üzerinde çalışıyoruz.”

Carl, BTC fiyatının daha düşük seviyelere inip inmeyeceği hakkında da Bybit CEO’sunun görüşünü sordu. Zhou, bu soruya şu şekilde cevap verdi:

“Benim dürüst kişisel fikrim Bitcoin’de dört haneli seviyeleri göreceğimizdir. Şu anda biraz kötümser konuşuyorum, şirketimiz kripto para kışı için hazırlanıyor, bu kış döneminden geçebilmek için yeterince nakit paramız olduğundan emin olmak istiyoruz.”

Carl, Bybit CEO’sunun BTC için dört haneli rakamlar göreceğimiz iddiası üzerine bu tahminini daha netleştirmesini istedi. Zhou, BTC için 9.000 dolar seviyesinin mümkün olduğunu iddia etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!