Bu Hafta Sonu Bitcoin İçin Kritik Olabilir
Ana Sayfa Bitcoin Bu Hafta Sonu Bitcoin İçin Kritik Olabilir
Bitcoin - 15/06/2020

Bu Hafta Sonu Bitcoin İçin Kritik Olabilir

Avi Felman’a göre Bitcoin’in yönü bu hafta sonu belli olabilir.

Bitcoin yeniden sert bir konsolidasyon sürecine girdi ve 9.000 dolar üstü ile 9.000 dolar altı arasında gidip geliyor. Bitcoin’in 10.000 doları zorlarken bir anda gelen 1.000 dolarlık düşüşü, içinde bulunduğumuz durumun çok ama çok kritik bir hal almasına neden oldu. Kripto para analistleri ise bu hafta sonunun oldukça önemli olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin’in Yönü Bugün Belli Olabilir Yaşanan düşüşün ABD borsaları ile eş zamanlı gerçekleştiği görüldü ve bu da BTC’nin mevcut fiyat hareketinin bağımsız olmayabileceğini gösteriyor.

Oldukça saygın bir kripto para analisti ise bugün yaşanacak olan günlük kapanışın belirleyici olabileceği görüşünde. Blocktower analisti Avi Felman, konu hakkında yayınladığı gönderisinde BTC’nin S&P 500 ile beraber hareket ettiğinde hafta sonlarının BTC’nin doğal gidişatını belirlemede etkili olabileceğini belirtti. Felman’a göre bu durum elinde BTC tutan yatırımcıların bir sonraki kararlarını vermelerinde etkili oluyor.

BTC‘nin yükselmesi için piyasanın güvenli olduğu görüntüsünü vermesi gerektiğini belirten analist, şu an için piyasada genel bir yavaşlama olduğunu ve balinaların beklemeye geçtiğini ifade etti. Buna rağmen eğer haftalık kapanış olumlu olursa analistin tahminine göre hafif bir yükseliş hareketi görebiliriz.

Analistler ise Bitcoin için genel olarak fiyat düşüşü beklentisi içerisine girdiler.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…