Bu 25 Kripto Para Yakında Büyük Bir Listeleme Haberi Alabilir!
Ana Sayfa Altcoin Bu 25 Kripto Para Yakında Büyük Bir Listeleme Haberi Alabilir!
Borsa Haberleri - 2 hafta önce

Bu 25 Kripto Para Yakında Büyük Bir Listeleme Haberi Alabilir!

Bitstamp 25 kripto para için olası bir listeleme düşünüyor.

Avrupa’nın en tanınan ve büyük ihtimalle en çok kullanılan kripto para borsası Bitstamp olarak biliniyor. Bitstamp, birçok temel kripto paranın en çok hacim yarattığı kripto para borsalarından da birisi konumunda.

Bu sebeple borsa üzerinde listelenen kripto paraların ciddi bir yükseliş şansına sahip olduğu söylenebilir. Bitstamp Bu Coin’leri Listeleyebilir Bitstamp tarafından yayınlanan duyuruda, 25 kripto para biriminin olası listeleme durumuna sahip olduğu belirtildi.

Söz konusu 25 kripto paranın  

Maker (MKR), Chainlink (LINK), Tezos (XTZ), Cosmos (ATOM), Cardano (ADA), PAX Gold (PAXG), Augur (REP), Algorand (ALGO), Dai (DAI), Celo (CELO), Compound (COMP), Balancer (BAL), Terra (LUNA), Polkadot (DOT), UMA (UMA), Solana (SOL), Nexus Mutual (NXM), Kyber Network (KNC), Synthetix (SNX), Keep Network (KEEP), Digital Gold (DGL). Chia (CHIA), Band Protocol (BAND), Aave (LEND), ve OMG Network (OMG) olduğu açıklandı.

Listede yer alan kripto paraların birçoğunun yeni ve DeFi odaklı olması ise dikkatlerden kaçmıyor.

Binance, Huobi, OKEx ve Coinbase gibi borsaların yaptıkları DeFi tabanlı listelemeler sonrasında birçok kullanıcı bunları tercih etmeye başlamıştı.

Bitstamp borsası ise buna dur demek için harekete geçmiş olabilir. Bitstamp’in hangi kripto paraları listeleyeceği daha açıklanmasa da birçok DeFi projesinin Bitstamp’a gireceği söylenebilir.

Piyasa şu an kan ağlasa da olası listelemeler ile 25 kripto para ciddi bir hareketlilik yaşatamayabilir.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) ATM’lerinden Yeni Rekor: 10.000 Görüldü

Bitcoin ATM’lerinin sayısı durmadan artıyor. Lider kripto para birimi Bitcoin’in baş…