Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu
Ana Sayfa Kripto Para Analiz Haberleri Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu
Bitcoin - 4 hafta önce

Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu

Balinaların işlemleri Eylül’ün geri kalanının nasıl olacağını ve ağır direnç seviyelerini ortaya koydu.

En son Bitcoin (BTC) balina kümelerinin verileri, dört temel kısa vadeli fiyat seviyesinin potansiyel olarak direnç görevi görebileceğini gösteriyor: 10.369 dolar, 10.570 dolar, 10.734 dolar ve 10.842 dolar.

4 Önemli Direnç Seviyesi Bitcoin balina aktivitesini izleyen bir on-chain analiz firması olan Whalemap, balinaların ya da yüksek net değere sahip bireylerin varlıklarını biriktirdiği veya taşıdığı alanları gözlemliyor.

Whalemap’in grafikleri, BTC 10.842 dolara ulaşana kadar kayıp yaşayan ya da başa baş olan çok sayıda balina olduğunu gösteriyor.

Bu aynı zamanda yakın vadede satış yapabilecek potansiyel olarak yüksek sayıda balina olduğu anlamına geliyor. Balina verileri ayrıca bazı balinaların muhtemelen 10.900 ile 11.100 dolar aralığında satış yaptığını gösteriyor.

Balinaların “HODL” aktivitesi, tipik olarak bir düşüş işareti olan bu direnç aralığında yaşanan satışları gösteriyor. Whalemap’teki araştırmacılar, HODL aktivitesinin son iki gün içinde azaldığını ve yön açısından bir belirsizlik olduğunu ifade ediyor.

Dolayısıyla 11.1000 bandında yaşanan reddedilme balinaların satış yaptığı seviye ile eşleşiyor.

Bunların yanı sıra balinalar arasında azalan faaliyet aynı zamanda volatilitede büyük bir artış beklenmediğine işaret ediyor. Kripto para yatırımcıları en azından Eylül ayı boyunca uzun bir konsolidasyon dönemi bekliyorlar.

Kısa bir süre içinde BTC düşüşünün yoğunluğu göz önüne alındığında BTC muhtemelen daha az volatil kalacak. Yatırımcılar ve Balinalar Bitcoin yatırımcısı Edward Morra, BTC fiyat eğiliminin 11.000 doların üzeri görülene kadar düşüş eğiliminde olduğunu dile getirdi.

Zaten Whalemap’in göstergeleri de Bitcoin’in 11.000 dolar üzerine çıkana kadar birçok ağır direnç seviyesi ile karşı karşıya olduğunu gösteriyor. Bunların yanında CME vadelilerinin de etkisiyle Bitcoin için 10.000 dolar ile 9.600 dolar aralığında da büyük tuzakların olduğu ifade ediliyor.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin (BTC) 13.000 Doları Gördü! Ralli Nerede Bitecek?

Bitcoin fiyatının yükselişi nerede duracak? İlk ve hala lider kripto para birimi Bitcoin 2…