“Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Kadar Yolu Var!”
Ana Sayfa Bitcoin “Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Kadar Yolu Var!”
Bitcoin - 28/02/2020

“Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Kadar Yolu Var!”

Ünlü yatırımcı ve girişimci Bitcoin’in altından daha değerli olduğunu ve değerinin 1 milyon dolara ulaşabileceğini dile getirdi…

Shark Tank’in ev sahibi ve önemli bir girişimci olan Robert Herjavec, değerli metal şirketi Kitco’nun haber programının son bölümüne katıldı ve Bitcoin ile ilgili düşüncelerinin oldukça pozitif olduğunu ifade etti. ABC’nin en ünlü programlarından biri olan Shark Tank’in ev sahibine göre uzman yatırımcıların görüşleri birçok start-up’ı etkileyebiliyor için kabusa dönüşebilir. Ancak bu konuda Bitcoin güvenilir bir varlık olarak ortaya çıkıyor. “Bitcoin 1 Milyon $ Olabilir” Herjavec, uzman bir yatırımcı olan Mark Cuban ile Bitcoin konusunda çatışıyor. Cuban daha önce yaptığı açıklamalarda, Bitcoin’i beyzbol kartlarına benzetmiş ve içsel bir değerinin olmadığını belirtmişti. Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan yatırımcılar koronavirüs sebebiyle “güvenli liman” varlıklarına akın ediyor ve konu “güvenli liman” olunca altın ve Bitcoin karşılaştırması ile sıklıkla karşılaşılıyor. Önemli bir yatırımcı olan Herjavec bu konuda körü körüne altına bağlı olmadığını, hatta güvenli liman konusunda altına güvenmediğini ifade ederken Bitcoin’e altından daha çok inandığını dile getirdi. Öte yandan altın yatırımcılarını küçümseyen Herjavec, “Bitcoin’e olan inancının çok büyük olduğunu” dile getirdi. Bunun yanında Herjavec, Bitcoin fiyatı 10.000 dolar sınırından uzaklaşırken Bitcoin almak istediğini de ifade etti. Herjavec konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Bence Bitcoin fiyatı uzun vadede en az 5 misli artacak. Fiyatın 100.000 dolardan 1 milyon dolara kadar çıkması kulağa hiç de çılgınca gelmiyor. Bitcoin buna tam olarak elverişli.

Piyasanın Durumu Her ne kadar piyasa katılımcıları ve Bitcoin destekçileri fiyatların çok yüksek seviyeler çıkabileceğine inansa da son günlerde adeta bir kıyım yaşanıyor ve analistler daha düşük seviyelerin görülebileceğini düşünüyor. Yine de bu seviyelerden sonra Bitcoin’in fitilinin ateşleneceği ve hem teknik hem temel göstergelerin daha yüksek seviyeleri işaret ettiğini ifade edenler de var. Herjavec bu konuda iyimser düşünen ve Bitcoin’e inanlar arasında yer alıyor. Ancak bilindiği gibi onun tam tersi düşünen ve Cuban gibi Bitcoin’in hiçbir değeri olmadığını ifade edenler de var…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Trabzonspor’un Token Satışında Rekor Kırıldı

Trabzonspor’un taraftar token satışı 5 dakikada bitti. Chiliz.net’in Türkiye içerisi…