Ana Sayfa Bitcoin Bitcoin’e Olan İlgi Artıyor
Bitcoin - 22/12/2019

Bitcoin’e Olan İlgi Artıyor

Kripto para sektöründeki en ünlü araştırma firmalarından birisi olan Messari, yeni bir araştırma ortaya koydu ve insanların kripto para ile ilgili olarak fikirlerini araştırdı. Konuyla ilgili olarak yapılan araştırmada, diğer alt koinlere yanı sıra, Bitcoin’in halen insanların gözünde açık ara birinci sırada olduğu ortaya çıktı.

Messari, araştırmasında insanların kripto paralar ile ilgili olarak fikirlerini araştırdı. Buna göre, kripto para takipçileri, temel olarak Bitcoin’i tartışıyor ve daha da önemlisi, sektöre yeni giren kişiler ilk ve en öncelikli olarak Bitcoin’e ilgi duyuyor.

Bu durum da, sektörde var olma savaşı veren ve Bitcoin’in arkasına sıralanan alt projeleri zor durumda bırakıyor.

Messari’ye göre, kripto para sektöründe yer alan ya da yer almayı düşünen yatırımcıların çok büyük bir kısmı, temel olarak Bitcoin’e ilgi duyuyor. İnsanların genel manada Bitcoin fiyatını takip ettiğini ortaya koyan araştırmada, aynı zamanda lider kripto para biriminin popülerliğinin de arttığı ifade eediliyor.

Şu anda 7200 dolar bandında yer alan BTC’nin, gelecek dönemde de daha da popüler hale gelmesini beklemek, pek de yanlış bir davranış olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…