Bitcoin Yorumları: BTC/USD Teknik Analizi
Ana Sayfa Kripto Para Analiz Haberleri Bitcoin Yorumları: BTC/USD Teknik Analizi
Analiz Haberleri - 03/03/2020

Bitcoin Yorumları: BTC/USD Teknik Analizi

Bitcoin yorumları ve BTC/USD teknik analizi neye işaret ediyor?

Bitcoin (BTC) yaşadığı sert düşüş sonrasında yeniden yeşil bir görüntü çizmeye başladı. Elde edilen yükseliş, düşüşe kıyasla nispeten daha az olsa da, analistlerin olumlu Bitcoin yorumları yapmalarına sebep oldu.

Bitcoin Yorumları Ne Yöne İşaret Ediyor?BTC 2020 Yorumları Bitcoin Yorumları Ne Yöne İşaret Ediyor? BTC/USD teknik analiz verilerine bakıldığında 4 saatlik grafik ve 50’lik üssel hareketli ortalamanın şu an için direnç gibi rol aldığı görülebiliyor. BTC için gözüken dip nokta 8.421 dolar seviyesinde ve bunun üstünde kalınması, yükselişin her geçen gün daha da olası bir hale geldiğini gösteriyor. Piyasadaki genel yatırımcı düşüncesi BTC’nin önce 9.000 doları aşması gerektiğine odaklanmış olsa da, BTC 8.800 doların üzerine çıkabilirse de kısa vadeli bir boğa yaşayabilir.

Bitcoin Halving durmadan yaklaşıyor ve bazı analistler bunun fiyatlandığını belirtseler de, böylesine büyük bir olayın haftalar öncesinde yeni bir fiyat hareketliliği görmek mümkün. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz. BTC 2020 Yorumları Pazartesi günü 8.523 dolar seviyesinden çıkış yapan BTC, 8.800’ün üzerine çıkabilirse 8.930 dolar seviyesinde güçlü bir dirençle karşılaşacaktır. Bunun devamında ise 9.100 ve 9.175 dolar, 10.000 dolara giden kapıları aralayabilir. BTC’nin daha fazla düşmesini engelleyecek destek noktalarına bakıldığında ise 8.523 doların eskiden direnç konumunda iken şimdi destek konumuna geçtiği görülüyor. Ünlü analiz firması tarafından yapılan fiyat odaklı Bitcoin yorumunda da, BTC’nin henüz zirve seviyesine çıkmadığı ve bu noktada boşluklar olduğu belirtildi. Bitcoin bütün bu açıklamaların devamında Mayıs ayına kadar sürecek bir ralli bile başlatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…