Bitcoin Milyarderleri Winklevoss İkizlerinin Hayatı Film Oluyor
Ana Sayfa Bitcoin Bitcoin Milyarderleri Winklevoss İkizlerinin Hayatı Film Oluyor
Bitcoin - 09/06/2020

Bitcoin Milyarderleri Winklevoss İkizlerinin Hayatı Film Oluyor

Winklevoss’lara özel “Bitcoin Milyarderleri” filmi çekiliyor.

Dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olarak tarihe geçen Tyler Winklevoss ile Cameron Winklevoss ikizlerinin ünü, kripto para sektörünün de ötesine geçecek gibi gözüküyor. ABD’nin önde gelen kripto para borsalarından Gemini’nin de kurucuları olan ikizler, Stampede Venture’un sahibi Greg Silverman ve Jon Berg ile ortaklaşa bir film yayınlama hazırlıklarına başladı. Söz konusu filmin Bitcoin Milyarderi isimli kitaptan esinlenildiği biliniyor. Kitabın yazarı Ben Mezrich’in de senaryoya katkı sağlayacağı aktarılmakta. Bitcoin Milyarderi isimli film, iki kardeş olan Tyler ve Cameron Winklevoss’un hikayesini ve nasıl başarılı olduklarını konu alacak. Filmde Winklevoss ikizlerinin günlük hayatları ve merkeziyetsiz sektördeki başarılarının neler getirdiği de görülebilecek.

Bitcoin, Hollywood’a Giriyor Silverman konu hakkında yaptığı açıklamada iki milyarderin filme katılmasının bunun başarısını önemli bir ölçüde arttırabileceğini ifade etti. Bu filmin eşsiz ve etkileyici figürlere sahip olduğunu belirten Silverman, Rocky II efsanesinin Wall Street ile bir araya gelmesi gibi bir şey ortaya çıkabileceğini vurguladı. 300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

Yaptıkları Bitcoin yatırımı sayesinde 2017 yılının boğa döneminde milyar doların üzerinde servete kavuşan Winklevoss ikizleri aslında Silikon Vadisi içerisinde de önemli bir tanınmaya sahip. İkizler, Facebook fikrini asıl ortaya atan kişiler olarak biliniyorlar ve bu konuda Mark Zuckerberg’e dava açmışlıkları da var. İkizler Facebook fikrinden ciddi anlamda para kazanamasalar ve bunu Mark Zuckerberg’e kaptırsalar da Bitcoin sayesinde istediklerini elde etmiş gibi gözüküyorlar.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Ayrıca Kontrol Et

Bitcoin’in (BTC) Eylül’ün Geri Kalanında Nasıl Yol İzleyeceği Belli Oldu

Balinaların işlemleri Eylül’ün geri kalanının nasıl olacağını ve ağır direnç seviyelerini …