Bitcoin Fiyatı, Bu Olay Her Görüldüğünde İnanılmaz Yükseldi!
Ana Sayfa Bitcoin Bitcoin Fiyatı, Bu Olay Her Görüldüğünde İnanılmaz Yükseldi!
Bitcoin - 21/05/2020

Bitcoin Fiyatı, Bu Olay Her Görüldüğünde İnanılmaz Yükseldi!

Satoshi Nakamoto’ya ait olduğu düşünülen cüzdandan Bitcoin satılması ne anlama geliyor?

20 Mayıs tarihinde bütün kripto para sektörünün en çok konuştuğu olay Satoshi Nakamoto’ya ait olabileceği düşünülen bir cüzdan adresinden yaklaşık 500.000 dolar değerindeki BTC’lerin aktarılması oldu. 11 yıllık bir kripto para cüzdanının kazdığı bir bloktan elde ettiği BTC’leri göndermesi, bunun Satoshi tarafından yapılmış olabileceğini düşündürdü. Satoshi, Bitcoin Mi Satıyor? Buna rağmen işlemin Satoshi’ye ait olmadığı birkaç teori ile ortaya kondu ve şu an topluluğun büyük bir kısmı bunun sadece ilk günlerinde BTC ile tanışan bir kişiye ait olduğunu düşünüyor. Peki bunun kripto para sektörünü ilerleyen günlerde etkilemesi mümkün mü?

Birçok yatırımcı bunun fiyatta sert bir düşüş getireceğini düşünse de eldeki veriler aslında o tarihlerde açılan Bitcoin (BTC) cüzdan adresleri ne zaman satış yapsa fiyatın ciddi anlamda yükseldiğini ortaya koymakta Bitcoin Birch isimli kullanıcı tarafından paylaşılan verilere bakıldığında da gerçekten eski günlere ait hesaplardan satılan BTC’lerin hep daha büyük yükselişler getirdiği görülüyor. Bitmex’te bitcoin ve XRP ile 100 katına kadar kaldıraçlı işlemi %10 komisyon indirim avantajıyla bu linkten üye olarak yapabilirsiniz. Bu da yatırımcıların anlık korku ile Bitcoin fiyatını 9.100 dolara kadar düşürmelerinin aslında ne kadar gereksiz bir işlem olduğunu ortaya koyuyor.

Fiyat Bitstamp kripto para borsasında 9.100 dolara kadar inse de insanların olayı derinlemesine anlamaları, yeniden yükselişi getirdi.

sizlere crypto-turkey.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Ethereum İçin Tehlike Artıyor: Her Şey İki Katına Çıktı

Ethereum ağında kriz anı! Ethereum (ETH) ağındaki yatırımcıları neredeyse aylardır endişel…